অবৈধ সম্পৰ্ক

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
ৰাতিপুৱা চাৰি বজাতে হাজবেণ্ডে গাড়ীখন লৈ গল।তিনিদিনৰ কাৰণে পেচেণ্জাৰ ভাড়া লৈ অৰুণাচল যাবগৈ।তেও ওলাই যোৱাৰ লগে লগে বাথৰুমলৈ গৈ মুতি আহি শুবলৈ লওতেই ফোনটো বাজি উঠিল।ফোনটো ৰিছিভ কৰিলো—সিফালৰ পৰা জিতুৰ মাত।—গল নে নাই?মই গল বুলি কোৱাৰ লগে লগে সি কলে—দৰ্জা খন খোলা ৰাখ ।মই গৈ আছো।মই কিবা কোৱাৰ আগে আগে সি ফোনটো কাটি দিলে।খং উঠিছিল যদিও উপায় নাই।উঠি গৈ দুৱাৰ খনৰ হুকটো খুলি আহি এনেয়ে বিছনাত পৰি থাকিলো।আমাৰ লগত একেটা কেম্পাচতে ভাড়া থাকে জিতু।আমাৰ পৰিয়াল দুটাৰ বাহিৰে কেম্পাচটোত আৰু বেলেগ ভাড়াতীয়া নাই।মালিক বেলেগত থাকে ,কেৱল মাহৰ মূৰত দৰমহা কেইটা নিব আহে।কথাবোৰ ভাৱি থাকোতেই জিতু সোমাই আহি দৰ্জা খনৰ হুকটো লগাই দি বিছনাত উঠি আহি মোক সাৱট মাৰি ধৰিলে। ওঠত কিছ্ খাব খোজাত মই নিজৰ ওঠযোৰ আতৰাই আনিলো।না,জিতু —এতিয়া নালাগে।হাজবেণ্ডে যোৱাৰ আগতে কৰি থৈ গৈছে।অলপ শুই লও দে না।ৰাতিও বহুত দেৰিকৈ কৰিছে ।—মোৰ কথা শুনি তাৰ খং উঠি আহিল।জোৰকৈ গবা মাৰি ধৰি মোৰ তলৰ ওঠটোত কামুৰি ধৰিলে সি।আসসসসসসসসস,জিতু,দূখ পাইছো,উহহহহহহহহহহহহহহহহ,নাাাাাা,এৰি দে ,আসসসসসসসস।সি এখন হাতেৰে মোক হেচা মাৰি ধৰি লৈ আনখন হাতেৰে টানি টানি মোৰ লেগিংছ টো খুলি পেলালে।মোৰ তলত পেন্টি নাছিল।তাৰ পিছত সি মোৰ ওপৰৰ কুৰ্তা টো খুলিবলৈ চেষ্টা কৰিলে।কিন্ত সেইটো খুলিবলৈ নোৱাৰাত তাৰ আকৌ খং উঠিল।—বাল কি পিন্ধ এইবোৰ,খোল কেলা।মই গম পালো মই নিজে নুখুলিলে সি ফালি দিব কুৰ্তাটো আগতেও ফালিছে বহুতদিন।বিছনাত বহি মই নিজেই কুৰ্তাটো খুলি ব্ৰাৰ হুককেইটা খুলি দিয়াৰ লগে লগে পিয়াহ দুটা জপিয়াই পৰিল।জিতুৱে লগে লগে পিয়াহ দুটা খামোচ মাৰি ধৰি মোক পুনৰ বিছনাত বগৰাই মোৰ পিয়াহ এটা মুখত সুমুৱাই এটা টিপিব ধৰিলে।এইখিনি সময়ত তালৈ বৰকৈ মৰম লাগে মোৰ।আমেজত চকুহাল জাপ খাই গৈছিল তাৰ ।ইটোৰ পিছত সিটো পিয়াহ কামুৰি ,চুপি —চেলেকি লাল কৰি দিছিল।লাহে লাহ সি মোৰ তললৈ নামি গল।দুবাৰ মান বুচখনত হাতেৰে পিহি দি সুধিলে সি—বৰকৈ চুদিলে নেকি আজি?মই তালৈ নোচোৱাকৈ মুখখন আনফালে ঘূৰাই উত্তৰ দিলো—তোক কৈ কিবা লাভ আছে জানো।তোকোতো অকল মোৰ বুছখনে লাগে ন।মোৰ মুখৰ পৰা তেনেকুৱা এটা উত্তৰ পাই মোৰ চুলিকোচাত থাপ মাৰি ধৰি তলৰ পৰা মোৰ পোকৰৰ ফুটাত আঙুলি এটা পোৰতকৈ ভৰাই দিলে।মই তৰ্কিবই নোৱাৰিলো।সাংঘাতিক ধৰণে দুখ পাই জপিয়াই উঠিলো–আইইইইইইঅঅঅঅঅ,জহৰা চালা ,আহহহহহহহহহহ,উলিয়া না প্লিজ ।উইইইফফফফফ,মোৰ চিঞৰ শুনি
সি পোতকৈ আঙুলিটো উলিয়াই
আনি শুঙি চালে।উফফফফফফফফফফফফফফ,বিচনাতে থিয় হৈ জিতুৱে মোৰ চকুৰ আগতে নিজৰ হাফপেন্ট –গেন্জি চব খুলি সম্পূৰ্ণ লেংটা হৈ শুুুই দি মোক কলেে—অইই ,চুুুপি দে অলপ।মই তাক কলো
—না জিতু ,অলপ শুব দেনা মোক।মানুহজনে ভায়েগ্ৰা লৈ চুদি থৈ গৈছে অ।এতিয়াও বিষ কমা নাই।মোৰ কথা শুনি একেটানে মোক তাৰ বুুকৰ ওপৰত শুৱাই ললে।এখন হাতেৰে মোৰ পিঠি আৰু পোকৰটো টিপি মোক কপালত চুমা দুটামান খাই মোক একেপাকতে তাৰ গাৰ তলত শুুৱাই দি মোৰ বুুচত তাৰ মুুখখন হেচি ধৰিলে ।যিমান চুদন খাই বিছনাত পেল হৈ পৰি
থাকিলেও কোনোবাই মোৰ বুুচত মুুখখন গুজি দিলেই মই পাগল হৈ যাও।দুখন ভৰিৰে মই জিতুৰ মুখখন চেপি ধৰিলো।লাহে লাহে সি মোৰ বুচ ছাটি থাকিল ।ওৱাকককক থু,অহহহহহহহহহ মোৰ ৰেণ্ডি জনী,তোৰ বুচখন এদিন খাব নাপালে শান্তি নালাগে অ।আমমমমমমমমমমমমমম,ওৱাকককক থুইইইইইইইইই।কেলা,বালবোৰ কেলেই কাতিলি।মই ৰাখিব কৈছিলোনে নাই কেলা।—মই তাৰ মূৰটো লাহেকৈ পিহি দি কলো—ৰাখিছিলো অ জান,মানুহটোৱে ৰাতি চুদাৰ আগত পূৰা চফা কৰি ললে।বাল নাথাকিলে হেনো কুমলীয়া ছোৱালীৰ বুুুচ যেন লাগে।মোৰ কথা শুনি জিতুৱে কলে–তেন্তে আজি ময়ো কুমলীয়া ছোৱালীৰ বুচখনে খাওচোন।লগে লগে সি নিজৰ আঙুলি এটা এইবাৰ মোৰ বুচত ভৰাই দি বুচ চুুুুপাত লাগিল।ওৱাক থুুইইইইইই,য়াাাামমমমমম,উমমমমমমমমমমমমমম,থুুুুুইইইইইইইইইই।লাহে লাাহে মোৰ বুুচখনে পাানী এৰিব ধৰিলে।
গোটেই বুুছ বিজলুৱা হৈ পৰিল।গাৰ সমষ্ট জোৰে মই দুভৰিৰ মাজত তাৰ মুখখন চেপি ধৰিলো।আমমমমমমমমমইয়য়য়য়য়য়াাাাাা,অহহহহহহ জিতু মোৰ জান,খা মোৰ বুচখন ,আইয়ামাাাাাাাাাাাাা ,উসসসসসসসসস।এটা সময়ত জিতু তলৰ পৰা উঠি আহিল।তাৰ মুুখে চুখে মোৰ পাাানীবোৰ লাাগি আহিছিল।তাৰ মুখখন ইমান জোৰত চেপি ধৰিছিলো যে লাল হৈ গৈছিল তাৰ মুুুখখন।মই চেক্সত থাকিব নোৱাৰা হৈ গৈছিলো ।তাক শুব দি তাৰ বাৰীদাল মুখত ভৰাই ললো।উউউউউউউমমমমমমমম,তাৰ বাৰীদালৰ চালচটা হাতেৰে তললৈ নমাই বাৰীদালৰ ফুটাটোত অলপ অলপ থু দি মুখৰ ভিতৰত বাৰীদাল ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিলো।উমমমমমমম,অউমমমমমম,থুইইইইইইইইইনইই,অউমমমমমমমমম।মাজে মাজে তালৈৈ চাও ,চকু দুটা মুদি পুুুৰা আমেজ লৈছে সি ।হাত দুখনেৰে মোৰ মূূৰটো হেচা মাৰি ধৰিছে।লাহে লাহে তাৰ হাত দুুখন টান হৈ আহিল।মই গম পালো,মুখৰ পৰা বাৰীদাল ওলিয়াই নিদিলে মুখতে এৰিব সি।জোৰকৈ তাৰ বাৰীৰ পৰা মুুখখন এৰুৱাই আনিলো।লগে লগে সিও মোক তাৰ গাৰ তলত গবা মাৰি ধৰি লৈ বাৰীদালেৰে বুুছত দুবাৰ মান কোবাই বাৰীদাল ফুুটাত লগায় ঠেলি দিলে।বুছখন পানী লাগি এনেয়ে পিছল হৈ আছিল।পুৰপুুৰকৈ একেবাৰে গুৰিলৈকে সোমাই গল।আসসসসসসসসসসসহহহহ,সাৱটি ধৰিলো গাৰ জোৰেৰে তাক।সচা কবলৈ গলে মোৰ হাজবেণ্ডতকৈ তাৰ বাৰী দাল যথেষ্ট শকত আৰু লম্বা ।আহ ভৰি পৰে মোৰ বুচত।মোৰ ডিঙিত লাহেকৈ কামুৰি ধৰি সি থাপ দিব ধৰিলে।আহহহহহহহ জিতু উফফফফফফফফফ,ইয়েচ জিতু,আহহহহহ মাাাা ,লাহে লাাাহে উফফফফফফঅঅ।চুুুদি চুদিয়ে সি কবলৈ ধৰিলে—গিৰীয়েৰক বেছিকৈ চুুুুদিব নিদিবি কেলা,বহল হলে চুুুদি আৰম নাপাম।
মই লাহে লাহে তাৰ পিঠিখন পিহি পিহি নি তাৰ কতিৰ ফুটাটোত আঙুলিৰে মোহাৰি দি কলো—মতাক চুদিব নিদি তোক দিব লাগে নেকি।মতাই খুুৱাইছে,পিন্ধধাইছে।মোৰ দেহত প্ৰথম অধিকাৰ তাৰ।আসসসসসসসসসস,উফফফফফফফফফফফফ,তই কি দিছ,ফ্ৰি মাল পাই অকল মোৰ বুচত পানী এৰিছ।মোৰ কথা শেষ নহওতেই সি মোৰ চুলিকোচাত থাপ মাৰি ধৰি মোৰ গাখীৰ এটাত কামোৰ মাৰি ধৰিলে।মই চিঞৰি দিলো,উইমাআআআআআআআআআআআআ,এৰি দে ,এৰি দে দাগ বহিলে মতাই কাটিব মোক।গাখীৰত এৰি দি মোৰ পেট,কতি সকলোতে এফালৰ পৰা কামুুুৰি গল।এইবাৰ সি মোক বিছনাত আঠুু কঢ়াই ডগি ষ্টাইলত বহুৱাই মোৰ পিছৰ পৰা পোকৰটো চেলেকি এইবাৰ পিছৰ পৰা ভৰাই দিলে।চুলিকোচাত হাতেৰে পকাই লৈ গাইচোদন দি গল। তাৰ থাপৰ ভৰ ৰাখিব নোৱাৰি বিছনাত পৰি গলো। সি মোক আকৌ চিধাকৈ শুুৱাই লৈ মোৰ দেহত কামুৰি মেলি চুদি গল।চুুদনৰ পাক উঠিছিল ।মোৰ বুচে কলকলাই পানী এৰিছিল ।দাত মুখ কামুৰি গাৰ জোৰে জোৰে চোদাত লাগিল সি,গম পালো সি এৰিব আৰু।চুুলিকোচাত খাামুচি ধৰি মই জিতুৰ ওঠত ওঠযুুুৰি গুজি দি চুপি ধৰিলো।সিও মোৰ মুখৰ ভিতৰত নিজৰ জিভাখন ভৰাই গাৰ জোৰত থাপ কেইটামান মাৰি কপি উঠিল।লগে লগে মোৰ বুচৰ ভিতৰেৰে এসোপামান পাানীৰ সোত বৈ গল। ঘামি উঠা দেহাৰে মোৰ গাৰ ওপৰত গল জিতু।কিন্ত বুুছৰ ভিতৰতে তাৰ বাৰীদাল বহুত সময়লৈকে কপি থাাকিল।লাহে লাহে কপনি কমি আহিল তাৰ । বাৰীদাল উলিয়াই আনি মোৰ কাষত শুই মোক বুুকুৰ মাজত শুৱাই ললে সি।পিয়াহ দুটা তাৰ বুুকুত চেপেটা খাই আছিল। দুুয়োৰে খুউব টাানকৈ মুুুতা লাাগিছিল।সি মোক কোচত উঠাই লৈ মুুুতাব লৈ গল।মুতি অহাৰ পিছত তাক কলো তই অলপ বহ,মই কিবা এটা লৈ আহো।মই পাকঘৰলৈ গৈ গাখীৰ এগিলাছ গৰম কৰিলো।কাৰণ মোৰ জিতুৰ চোদন খাাব আৰু মন গৈছিল।হাজবেণ্ডৰ দ্ৰয়াৰৰ পৰা ভায়েগ্ৰা এটা আনি গাখীৰ গিলাছৰ সৈতে তাাৰ ফালে আগুৱাই দিলো।সি মোৰ পোকৰটো পিহি গাাখীৰ গিলাচ পী খালে।মই লাহেকৈ পোকৰৰ ফুুুটাতো তাাালৈ আগুৱাই দি পেণ্টিিটো মুখত সোপা দি ললো।বাৰীদাল মোহাৰি মোহাাৰি আগুুৱাই আহিিিল সি।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)


Online porn video at mobile phone


dewali per jua khalkar chudai ki kahaniSsssss chod matherchod fad de maa ki chut incest chudai sex storyবাড়ি এলার মে আমায় চুদতে দিলঅনেক পুরুষের চোদা খেলামபூல் சப்பும் தமிழ் பொண்ணுCandom nai lageile kana huaXnxx.vdo.பரிமளா.புண்டைപുരുഷലിംഗം വലുപ്പം വെക്കാൻamma enai kulika vaikum sex kadhaikeheme chday ki videoमावशी बरोबर सेक्स कथा मराठी मध्येমেয়টি আমাকে চুদে দিলManimala tamil swz storieaAssamese sex storry Newಮೊಲೆ ಹಾಲು ಕುಡಿಸಿದ ಅಮ್ಮमाँ की नीद मे चुपके से आकर चोदाई बीडिओ सेक्स कियाbangl choti বেড়াতে গিয়ে বউ বদল করে চোদাচুদে মাং ফাটিয়ে দিছেগিফট দিয়ে চটি গল্পസുമേച്ചിയും-ഞാനും-സുമേച്ചിയും-ഞാനും-அம்மாவும் வேலைகாரியும் தமிழ் லெஷ்பியன் காமகதைBhahi bhi la xxx sex kartana pahil videoen ammavai eppadi othen kamakathaiগসোল করাXxx video downloadcache:M70YTnqGKSsJ:https://brand-krujki.ru/forums/telugu-sex-stories-%E0%B0%A4%E0%B1%86%E0%B0%B2%E0%B1%81%E0%B0%97%E0%B1%81-%E0%B0%B8%E0%B1%86%E0%B0%95%E0%B1%8D%E0%B0%B8%E0%B1%8D-%E0%B0%95%E0%B0%A5%E0%B0%B2%E0%B1%81.12/ Xxx tamil mukkodal sex storyபுடவை கட்டி ஓக்கும் தமிழ்மனைவி காமக் கதைகள்Samiyarin kamaveriতোর ছেলে xossipyபயமா இருக்குடா தொப்புள்স্যার আমাকে পুরো নোংটা করে চুদলো গল্প videosPuthiy swap kamakathaigal tamilಒಳಗೆ ಕಾಚ ತುಲ್ಲುபால் காரனுடன் காம கதைsex. vedeo parklপাতানো বোনকে চুদার গল্পKannada sex Kate ಅಕ್ಕ ಮತ್ತು ತಮ್ಮ ಮದುವೆ అనురాగ కుటుంబం telugu sex storyচেটে সাফ chotianty sootu adikum kathaiअधेरा का फायदा sex हुआ storypaavadai thavan sex xxxఈ లోకం లో ఏమి వద్దు ఒక పిన్ని తప్நான் அவள் முலை மேல் கை போட்டேன்प्रीती दीदी ओर शिप्रा दीदी की चौड़ाईअदला बदली ची मजाস্তনের বোটায় চুমু গল্পBahan ko bithaya land parவயசான அண்ணிகளை ஓத்த கதைभोली भाली विधवा और पंडित जीகாமக்கதைகள் திலகா அக்கா दीदी की सिल तोडली सेक्स स्टोरीgoa me chudai parti ke mje khaniyaमम्मी की चुत बेटा ने मारीबस करो मेरी चुत फट गई मादरचोद छोड़ दो प्लीज़முடங்கிய கணவனுடன் சுவாதி 16എന്റെ കന്ത് അവന്റെमेरी सिसकियां चोद मुझे मेरी विधवा चुत को चाटोঅফিস থেকে ফিরে বাসায় মধ্য বয়সী সুন্দরি মোটা তাজা বেশ বড় বড় দুধওয়ালি এক নতুন মহিলাকে দেখে জিজ্ঞ্যেস করলাম, কি ব্যাপার এ কে? বউ জবাব দিল যে, কাজের মানুষ লাগবে নাকি খুঁজতে এসেছিল।ஓத்தேன்ಕೆಯ್ಯುವ ಆಟమాహి (రే) .మరిది episode 21मामाचा गाव मराठी कहाणी xxxనాన్న కూతురి మధ్య కామ కోరికలుतिच्या गांडीच्या होल वर लवडा टेकवलाমেসো চটিAssamese sex sawali ka mobail nomber melegaभावाचा लंड माझ्या पुची aideoমেয়েদের ঢুকালে চিংকার করে কেন ?পশ্চিমা NUDEಅಮ್ಮ ಅತ್ತೆಯ ಕನ್ನಡ ಕಾಮಕಥೆಗಳು incestଫାଟିଲା ବିଆజయమ్మకథ (అమ్మ-కూతురు-కొడుకుల రంకు)চেকচের।চটিMalathi teacher-34என் பெரியம்மா முலை பால்এক্সকামিনি.কমBanglachoti বাসে আমার সামনে বউকে গণচোদাবাংলা সেকস চটি বউ বদল সামি বদলకొడుకు మొడ్డ చీకానుমা বলে আমার বর হয়ে আমাকে চুদবি শাশন করবিযোনি মোৰ কাহনিAmmani lanjani chesina kodukullu sex storees tellugu comsex story papa ki pari hunயாரோ இவள் 3 தமிழ் காமக்கதைகள்কাকুর পোদ মারলোஅண்ணி செக்ஸ் உறவு கதைகள்Pini perraluഒരേ സമയം പണ്ണിইনসেস্ট চটি xhamsterகல்லூரி தோழியுடன் ஓத்தேன்झवाझवि हो गया और उसके बाद मैंने उसकी ब्रा को खोल दिया