কাকলি বৌ—part 2

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Age
34
তেনেকুৱা সময়তে পৰাগ আহিছিল আমাৰ ঘৰলৈ।ওখ–পাখ,আটিল দেহৰ গঠন আছিল তাৰ।অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে মই বুজি উঠিছিলো যে পৰাগে মোৰ দেহৰ ভোক মাৰিব পাৰিব।হঠাৎ এদিন সেই সুযোগ টো আহিছিল।দহ দিনৰ বাৱে অফিচৰ কামত মানুহজন কলিকতা গৈছিল।নিশা খোৱা বোৱা কৰি পৰাগ শুবলৈ গৈছিল নিজৰ ৰূমত।দেহট অকল নাইট গাউন টো পিন্ধি মই পৰাগৰ দুৱাৰত টুকুৰিয়াইছিলো।মোক দেখি আচৰিত হৈছিল সি।তাৰ দেহত অকল হাফপেন্টটো আছিল।গোটেই ৰূমত চিগাৰেটৰ গোন্ধ।দুৱাৰখন জপাই খিলি টো লগাই দিছিলো মই ।কোঠাটোত মৌনতাই বিৰাজ কৰিছিল কিছু সময়।পিন্ধি থকা গাউনৰ গাঠিটো খুলি দিছিলো।সুলকি পৰি ৰৈছিল মোৰ ভৰিৰ ওচৰত।ব্ৰা–পেন্টি একো পিন্ধা নাছিলো দেহত।মোক তেনে ৰূপত দেখিও পৰাগ আগুৱাই অহা নাছিল মোৰ ফালে।এইবাৰ মই ভৰি দুখন থিয় হৈ মুতাৰ দৰে বহলকৈ মেলি বুচত আঙুলি এটা সুমুৱাই দি তাক ওলোৱা সোমোৱা কৰি দেখুৱালো।এওইবাৰো সি আগুৱাই নহাত মোৰ খং উঠি গৈছিল।দৌৰি যোৱাদি গৈ উধাই মুধাই চৰিয়ালো তাক।ঠিকচে গালি পাৰিলো–চালা,হিজৰা।ইমান ধুনীয়া মাইকী এজনীয়ে বুচখন পাতি দিছো তোক,চুদাৰ দম নাইনে কি।কাপুৰুষ চাল্লা।খংৰ ভমকত তাক মই চৰিয়াই আছিলো।হঠাৎ এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰিল।বিচনাত পৰি গৈছিলো মই।বিচনাত পৰি থকাৰ পৰা চুলিকোচাত খামোচি ধৰি মোক উঠাই লৈ মোক দুয়োখন হাতেৰে কেইবাটাও চৰ মাৰিছিল পৰাগে।বহুত খং উঠিছিল তাৰ।চৰিয়াই চৰিয়াই সি কৈ আছিল—তেতিয়াৰ পৰাই সহ্য কৰি আছিলো,বুচৰ পিৰপিৰণি উঠিছে চালী ৰেণ্ডি।মতাই নুচুদে নে কি তোক।
ময়ো নিৰ্ল্লজৰ দৰে উত্তৰ দিছিলো তাক,–মতাই চুদিব নোৱাৰা হৈছে কাৰণেইটো তোৰ আগত বুচ মেলি দিছো ৰেণ্ডা।
চালী,বম ৰেণ্ডিৰ দৰে কথা কৈছ বে ।
তাৰ ওঠত কামুৰি ধৰি মই তাাক কলো,–তেনেহলে আজি মোক ৰেণ্ডিৰ দৰেই দয়া মমতা নোহোৱাকৈ চুদ।
ভৰি দুখন দাঙি লৈ মোৰ বুচৰ ফুটাত জিভা ভৰোৱাই দিছিল সি।চুলিকোচাত খামুুচি ধৰিছিলো তাৰ,উফফউফফফফফ পৰাাগ।বুুচৰ পাাহি দুটাত ওঠযুৰিৰে হেচি চপক চপক শব্দ উলিয়াই গোটেই ৰস শোষন কৰিছিল সি।বুচৰ ভিতৰৰ কোমল মঙহটুকুৰা যেতিয়া সি জিিভাৰ আগটোৰে লিকলিকাই দিছিল,উত্তেজনাত চিঞৰি পেলাইছিলো।অ’পৰাগ অহহহহহহ,কি কৰিছ তই,ওলাই যাব মোৰ মাল,অউফফফফফফ।অ মাাাাাা উমমমমম।বহুত ভাল লাগিছে মোৰ। ৩৬ চাইজৰ দুুদু দুটা কেচুৱাই গাখীৰ খোৱাা দিছিল সি।পাহৰি পেলাইছিলো আমাৰ সম্পৰ্কৰ কথা।হাাফপেণ্টটো খুলি মোৰ মুখৰ আগত বাৰীদাল উলিয়াই দিিছিল।কেতকেতকৈ কলা বাৰীদালৰ শিৰবোৰ ফুলি উঠিিছিল।পৰাগে নকলেও মই বুজি পাইছিলো তাক কি লাাগে।সোমোৱাাাই লৈছিলো তাৰ বাৰীদাল মোৰ মুখৰ ভিতৰত।তাৰ বাৰীদাল ইমানেই দীঘল আছিিিল যে বাৰীদাাালৰ আধা অংশ বাহিৰতে আছিল।বাৰী চুপা প্ৰত্যেকজনী তিৰোতা বা ছোৱালীয়ে গম পাব বাৰী চুপা কিমান কষ্টকৰ।এই সময়খিনিত নিৰ্দয় হৈ পৰে মতাবোৰ।দুুখন হাতেৰে মোোৰ মূূৰটো ধৰি ঠেলি ঠেলি ডিঙিলৈকে ভৰাই দিছিল বাৰীীদাল।মই ওকাই আছিলো।ওৱাক ,ওৱাাক,উকককককক আৰু পৰাগে মোৰ মুখচোদনত ব্যস্ত আছিল।মোৰ ওঠৰ কাষেৰে পৰাগৰ. চেট দাালৰ পৰা ওলোৱা বিজলুৱা আঠাাজাতীয় পানীবোোৰ বৈ আছিিল।এটা সময়ত বাাৰীদাল মুখৰ পৰা ওলিয়াই আনি বিচনাত শুৱাই লৈৈ আকৌ এবাৰ মোৰ গোোটেই দেহাটো চেলেেেকি দিছিল মোৰ বুুচৰ ফুটাত বাাাৰীদাল লগাাই লাহেকৈ ঠেলি দিছিিল।গোটেই মানুহজনীী কপি উঠিিছিলো মই । আসসসসসস,পৰাাাগ ,থু অকন বেচিকৈ লগাই লনা।ডাঙৰ আছে তোোৰ মাালটো।
সি মোক ধমক মাৰি দিছিল,চুপ থাাক মাদাৰচোদ ৰেণ্ডি।—ককালত মেৰিয়াই ধৰ ভৰিিৰে।সি কোৱা মতে মেৰিয়াই ধৰিিছিলো মই তাাক।ককালখন দাঙি গাৰ জোৰত ধাাক্কা এটা মাৰিি গোোটেইদাল ভৰাই দিছিল মোৰ বুচত।বিিষত চিঞৰ মাৰি দিছিলো মই।ওৱা মা মাা মা মা উফফফফ পৰাগ উলিিয়াই আন অ ,গুৰি পাইচেগৈ মোৰ।তাৰ পিচত আৰম্ভ হৈছিল পৰাগৰ অত্যাচাৰ।বুচৰ বিিষ উঠাই দিিছিল মোৰ।এটা সময়ত সি চিঞৰি উঠিছিল,ঐ জোৰকৈ সাাৱটি ধৰ,ওলাব মোৰ ।পৰাাগক জোৰকৈ সাৱটিি ধৰি তলৰ পৰা পোোকৰটো দাাঙি দিছিলো।দাাত মুখ কাামুৰি থাপ মাাাৰিছিল সি—অহহহহহহহ,মজা লাগিছেে কেেলা চুদি তোক।ৰেগুলাৰ চুুুদিম আজিৰ পৰা।আসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসস,
চিৰিক চিৰিক,য়াহহহহহহহহহ।অহ কাাাাকলি ,মোৰ জান।কিছু সময় গাৰ ওপৰত পৰি থাাাকি লাহেকৈ বাৰীদাল উলিয়াই আনি চিগাৰেট এটা জলাই লৈছিিল।মই গাউনটোো গাত লৈ নিজৰ ৰূমলৈ আহিব লওতেই হাতত থাপ মাাাৰি ধৰি কলে ,কত যাৱ।এতিয়াই হোৱা নাই,বাকী আছে আৰু।তাৰ পিছত টেবলেট লৈ তাৰ মন নভৰালৈকে পেলি দিছিল মোক।
 
  • Like
Reactions: bitu das

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)


Online porn video at mobile phone


femdom kunjammawww.বোন রাতে ঘুমের পর ভাই তাকে চুদলো.xxxवहिणी चि फुगलेली पुचिtamil bus kama kadhikalবড় আপুকে চোদার গল্পचालू बहीण चावट कथाசூத்தடி வாங்கும் ஆண்டி வீடியோआई जवायची घटना मराठी कथाகதறும் புண்டைhaweli xossipyமுலை சப்பும் fill video Bost hb tamil എന്റെ മൂലത്തില്‍ സാധനംஅய்யோ விடுடா நீ என் மகன் காம கதைடள்அம்மா ammnamবোন বললো তর দুলাভাই কাজ তুই কর চটি গল্পమొహిని Xxx காதலியை ஏமாற்றி கற்பழித்த காமகதை akkavudan unmai ol kathaiபச்ச பச்சயா பேசி ஓக்கும் காமகதைछोटी चूत मे तेल लगाकर लडं घुसायाচটি মাগির গলপപൂറു സുഖംगोवा में रंडी खाने के नंबर एक्स एक्स एक्स लड़कियों से बात करने के लिएகாம்பை கடித்து வருடினேன் தமிழ் காமக்கதைகள்Bangla swapping choti storyकाळा मोठे लुंड से बीवी की गांड फाड़ीPanodu sexstoriessrinu Telugu boothu kathaluসেক্সি বান্ধবিদের চুদাচুদির সকল চটি গল্পஅனிதாவின் மாடலிங் அனுபவம் . தூங்கும் போது தெரியாமல் sex. வீடியோ. தமிழ்www.அத்தை ஆசை தீர ஓக்கும் கதைপ্রসব বুকের দুধ sex storiesರತಿ ಕಥೆಗಳುhttps://www.raredesi.com/forums/telugu-sex-stories-pinni తెలుగు-సెక్స్-కథ pinni அதையும் நானும் xnxxচুদে গুদ লালচোদা গল্পবা্লা গল্প বই পড়ার xxxஅக்காவை ஓத்த சிறுவன்বউয়ের ডবকা পাছাஅடிமை கணவன்என்ன நடக்குது இந்த வீட்டுல காம கதைচটি মাগির গলপচোদা গল্পmayaka mathirai koduthu tamil sex storiesஅம்மா டேய் என் புண்டைக்கு சேவிங் செய்யbangla choti golpo পার্টিতে বন্ধুর বউচাচির ভোদা চুদে ফাক করে দিলামஅக்கா ஆஆ ஏ காம கதைassamese sex story bowk khub sudilu.comஎன்ன டிரஸ் கூதி கதைகள்काळी पुच्ची चाटलीjiju se bur ka Tala khulwaiलंडं पुचीকাকুর পোদ চোদনமனோன்மணி புண்டையில் காம கதைমাসির চুদা দেখলামவிமலா ஆன்டி செக்ஸ்விடியோবয়স্ক গুদের চোদন ক্ষিদে চটি কাহিনীTelugu Madana Mandiram sex story pdfbangla choti রত্না ভাবিচুদেই যাবஅம்மா காமக் கதைகள் ஹா ஹா ஆகாமத்தால்.திளைக்கும்.மனம்.மாமானர்.கதைகள்తెలుగు ఫ్యామిలీ ఐస్ ఫ్రూట్ సెక్స్ వీడియోస్தமிழ் தூமை காம கதைகள்छोटी सी भूल भाग – ३ कथाशेजारी काकुला सगे सेकस कथा मराठीTelugu rathi krida Kathaluचुद चुदते सामुहिक कथाমাযের গুদে রাত ভরে চুদে আমার পোলাதமிழ் மனைவிகாம வெறி கதைகள்பெரிமா முன் அம்மண குளியல்பத்தினி காமகதைdad poyaka amma tho sukammeri salwar me brfचुद गई अनजान मेकाळे लंड चोकलामेरी चुत को मिला दादाजी का लंड