জানমণি :: lukor maikik chuda hot assamese sex Stories

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,482
Reaction score
651
Points
113
Age
37
//in.tssensor.ru ৰাতিপুৱাৰে পৰা চিপ্ চিপ্ বৰষুণ । জানমণি সাৰপাই দেখে মানুহজন গোটেই ৰাতিটো ঘৰলৈ উভতি নাহিল । মুখতে ভোৰ ভোৰভোৰাই জানমণিয়ে নিজৰ চুলিকোচা টানকৈ বান্ধি শুৱাপাটি এৰিলে । জানমণি ঘাটমাউৰা ছোৱালী , সৰুৰে পৰা মোমায়েকৰ ঘৰতে বহুত কষ্ট কৰি ডাঙৰ হৈছে । ১৬ বছৰ নহওতেই মামীয়েকে গাঁৱৰে ঘোৰ মদাহী যাদৱৰ সৈতে তাইক যোৰ কৰি বিয়া পাতি দিলে । তাইও উপচিপৰা যৌৱনক বাধা দিব নোৱাৰি যাদৱৰ সৈতে বিয়া হবলে মান্তি হল আৰু দুবছৰৰ আগতে বিয়াও হল আৰু অকলসৰীয়া যাদৱৰ সৈতে পমি নৈৰ কাষতে থাকিব আৰম্ভ কৰিলে । কিন্তু মদাহী যাদৱে তাইৰ মানসিক, শাৰিৰীক একো চাহিদা পূৰণ কৰিব নোৱাৰিলে ।যাদৱ আছিল ঘোৰ মদাহী, মাজে সময়ে চুৰ কৰে তাৰ বাহিৰে তাৰ কোনো কৰ্ম নাছিল । জানমণি উপায়ন্তৰ হৈ গাঁৱৰ চহকী মানুহ বোৰৰ ঘৰত কাম কৰি পেট পবৰ্তাবলৈ বাধ্য হৈছিল । তাতো আছিল তাইৰ বহু মানসিক সমস্যা । ঘৰবোৰত কাম কৰিবলৈ যাওঁতে তাৰ গৰাকী বা গাঁৱৰ ডেকা ল'ৰাবোৰে তাইৰ উঠন বুকু খামুচীয়া কঁকাল উখ তপিনাৰ ফালে লুলুপ দৃষ্টি অহৰ্নিশে দিয়ে । সিহতৰ চকু বোৰ দেখি তাইৰ খং উঠে । কিন্তু মাজে সময়ে তাই শিহৰণও অনুভৱ কৰে । কেতিয়াবা তাইৰ ভিতৰৰ সৰ্বস্ব খুলি দেখুৱাবলৈও ইচ্ছা যায় । কিন্তু সমাজৰ বদনামক ভয় খাই । এবাৰ যতিন মহাজনৰ পুতেকে সিহতৰ ঘৰত কাম কৰিবলৈ যাওঁতে তাইক পিছফালৰ পৰা তাইৰ উঠন বুকুখন মোহাৰিছিল । তাইৰ সৰ্বোস্ব তিতি গৈছিল তথাপিতো তাই তাক এৰুৱাই দিছিল । পিছত তাই ভাবিছিল কিবা এটা কৰিলেও ভালেই আছিল । সেই ৰাতি তাই অকলে স্খলিত হৈছিল কথাবোৰ চিন্তা কৰি কৰি । তাই নিজৰ বাসনা তেনেকৈয়ে পূৰণ কৰে । স্বামী যাদৱে মাহেকত এবাৰ সংগম কৰে । কিন্তু সেই সংগম তাইক দৈনিক প্ৰয়োজন । ঘৰৰ ভিতৰচৰা তাই চাফা কৰি থাকোতে যতীন মহাজনৰ বেঙেৰা লগুৱা তফৌ আহি জানমণিক চিঞৰি চিঞৰি মাতিব ধৰিলে ।'ঐ জানমণি , তোৰ গিৰিয়েৰক পামত বান্ধি থৈছে । ' জানমণিয়ে সুধিলে কিয় বান্ধি থৈছে ? তফৌয়ে কলে ' ৰাতি যাদৱে পাহৰৰ পামত গৰু চুৰ কৰিব গৈ ধৰা পৰিছে । তই বেগতে আহ । নহলে সৰু মালিকে তাক পুলিছক গতাই দিব ।' কথাটো শুনা পাই জানমণিয়ে গাৱৰ পৰা ৩ কিলোমিটাৰ দূৰৈত থকা যতীন মহাজনৰ পামলৈ উধাতু খাই দৌৰিলে । গৈ দেখাপালে তাইৰ গিৰিয়েক যাদৱক এজোপা নাৰিকল গছত বান্ধি থোৱা আছে । ঘৰৰ বাৰান্ডাত যতীন মহাজনৰ পুতেক দুলু ৰৈ আছে । তাই চিধাই গৈ দুলুৰ ভৰিত ধৰিলে 'তাৰ ভুল হৈ গ'ল অ' দুলু । আজিলৈ মাফ কৰি দে ।' তাই কান্দি কান্দি ভৰিত পৰি ৰ'ল । দুলুৱে তাইক দুবাহুত ধৰি থিয় হব দিলে । দুলুৱে কলে 'সেইবোৰ হব বাৰু জানমণি, আগতে ভিতৰলৈ আহ বুলি তাইক বাহুত ধৰি লৈ গল । পামত সেই সময়ত দুলু আৰু তফৌৰ বাহিৰে কোনো নাই । ঘৰৰ ভিতৰত এখন ডাঙৰ চোফা আৰু কাষৰ ৰূমত এখন বিচনা । দুলুৱে তাইক চোফাখনত বহুৱাই দিলে আৰু বাহিৰৰ দুৱাৰখন বন্ধ কৰি দিলে । তাৰপিছত দুলুৱে কব ধৰিলে 'কমান মাফ কৰিম ক ? এবছৰত ই গাৱত ৫ বাৰ ধৰা পৰিছে । এইবাৰ ৰাইজে গমপালে তহতক গাৱৰ পৰা খেদিব । মই কি কৰো ?' জানমণিয়ে কন্দা সুৰত কলে 'এবাৰলৈ মাফ কৰ দুলু নহলে মই ধ্বংস হৈ যাম ।' দুলুৱে কিবা চিন্তা কৰাৰ দৰে কৰি জানমণিৰ পিঠিখন পিহিবলৈ ধৰিলে ।জানমণি উচপখাই উঠিল কিন্তু তাই দুলুক বাধা নিদিলে । দুলুৱে কলে 'আচ্ছা যাদৱক মাফ কৰিলে মোৰ কি লাভ হব ? ' জানমণিয়ে তাৰ সুৰটো বুজিবলৈ বাকী নাথাকিল । হৈও ... সিও ডেকা ল'ৰা । তাইৰ ভৰ যৌৱন দেখি তাৰ লোভ লাগিবই । তাই তলমূৰ হৈ থাকিল । দুলুৱেও বুজিলে যে তাই সন্মত । লাহেকৈ তাইক তানি তাৰ কোলাৰ ওপৰত বহুৱাই ললে আৰু তাইৰ চাদৰখন তানি ব্লাউজৰ হুকবোৰ খুলি দিলে । বেছেৰি জানমণিয়ে অন্তৰবাস পিন্ধা নাছিল । যৌৱনে ভৰা বুকুখন দুলুৰ সন্মূখত উন্মূক্ত হৈ পৰিল । তাই এফালে মূখখন ঘূৰাই চকু মুদি আছিল । দুলুৱে এটা স্তন হাতত লৈ মৰ্দন কৰি আনটো দুই উঠৰ মাজত লৈ চুপিব ধৰিলে ।জানমণিৰ সৰ্বশৰীৰৰত বিদ্যুৎ বব ধৰিলে । নিশ্বাসবোৰ ঘন হব ধৰিলে । তাইৰ কামনাবোৰ তাই নিজৰ উঠ চেপি চেপি ৰাখিব চেষ্টা কৰিলে । কিন্তু দুলুৰ অবিৰাম ক্ৰীয়াকলাপত তাই পানী পানী হৈ যাব ধৰিলে , উশাহ ঘণ হব ধৰিলে । পাচ মিনিট তেনেকৈ মোহাৰাৰ পিছত দুলুৱে তাইক সুধিলে 'জানমণি কষ্ট পাইছ নেকি ?' জানমণিয়ে তপৰাই কলে ' নাই অ' দুলু. উফ.. ভাল হে লাগিছে ।দুলুৱে তাইৰ বুকুখন মোহাৰি মোহাৰি তাইৰ তলৰ উঠ টো তাৰ দুই উঠৰ মাজত চেপি ধৰিলে আৰু সোঁ ফালৰ নিপুলটো দুলুৰ দুটা আঙুলিৰ মাজত লৈ পকাব ধৰিলে । জানমণি এনে দ্বৈত আক্ৰমণত কঁপি উঠিল আৰু দুলুৰ চুমাৰ প্ৰত্যুত্তৰ দি তাইও দুলুৰ উঠ চুপিব ধৰিলে আৰু দুলুৰ দুবাহুত খামুছি ধৰিলে । লাহে লাহে দুলুৱে মেখেলাৰ তলেৰে এখন হাত ভৰাই দি জানমণিৰ বগা কোমল উৰু মোহাৰিব ধৰিলে । ওপৰফালে তাইৰ ওঠ চুপি চুপি দুলুৱে কলে 'চাও ভৰিদুখন অলপ মেলি দেচোন '। জানমণিয়েও উহ আহ কৰি দুলুৰ কোচত বহিয়ে দুভৰি মেলি দুলুক যোনি স্পৰ্ষৰ কাৰণে সহায় কৰি দিলে । দুলুৱেও লাহেকৈ তালৈ হাত লৈ গল । চুটি চুটি নোমেৰে আবৃত্ত তাইৰ যোনিখন কামৰসেৰে পানী পনী হৈ আছিল । দুলুৱে জানমণিৰ যোনিৰ ফাকত আঙুলি এটাৰে অগাপিছা কৰিব ধৰিলে সেই ঘৰ্ষণত তাই আৰু উত্তেজিত হব ধৰিলে ।দুলু আৰু এখোপ আগবাঢ়ি তাইৰ কোমল গৰম যোনিৰ ফাকত এটা আঙুলি ভৰাই দিলে । দুলুৰ আঙুলিটো কামৰসেৰে তিতি গল। দুলুৱে বদমাছিৰ সুৰত জানমণিক কলে 'তোৰ তলত ইমান পানী এৰিছ কিয় ? ' জানমণি ' ইমান গৰম কৰিছ , পানী নোলাই কি ওলাব ।' দুলুৱে হাহি আঙুলিটো অগাপিছা কৰিব ধৰিলে । জানমণিয়েও তাৰ কোচত বহি যোনিত আঙুলি মৰাৰৰ সুখ লৈ ককাল নচুৱাব ধৰিলে । দুলুৱে জানমণিক লাহেকৈ থিয়কৰাই কলে ' চাও তোৰ কাপোৰবোৰে অসুবিধা দিছে ' বুলি কৈ জানমণিক সম্পূৰ্ণ নাঙঠ কৰি পেলালে । দুলুৱে জানমণিৰ দেহাটোলৈ ট' ট' কৈ চাই ৰল আৰু তাইৰ কাষতে ঠিয় হৈ ৰৈ তাইৰ বাওফালৰ নিপলটো চুপিব ধৰিলে আৰু ঠিয় হৈ থকা অৱস্থাতে জানমণিৰ যোনিত এটি আঙুলি ভৰাই অগাপিছা কৰিব ধৰিলে । জানমণিও পিছপৰি নাথাকিল .. তাইও দুলুৰ বৃহৎ লিংগটো পেন্ট খুলি ওলিয়াই অগাপিছা কৰিব ধৰিলে। তাইৰ কোমল হাতৰ স্পৰ্স পাই দুলুৰ লিংগ দুইবেটাৰীৰ টৰ্চ হৈ পৰিছে । তাই ককাল নচুৱাই যোনিত আঙুলিৰ খোচ খাই খাই দুলুৰ মূৰটো পিয়াহত চেপি ধৰিলে । দুলুৱে তাইক কোলাত ডাঙি ভিতৰৰ ৰূমৰ বিচনাত সোৱাই তাইৰ অঙ্গবোৰ পিহি মোহাৰিব ধৰিলে আৰু তাইৰ কোমল যোনিখন দুটা আঙুলিৰে ফাক কৰি জিভা ভৰাই দিলে । জানমণি সুখতে কঁপি উঠিল । তাই ককাল নচুৱাই যোনি চেলেকাৰ সুখ লব ধৰিলে । তেনেকৈ দুলুৰ অত্যাচাৰ ভোগ কৰি থাকোতেই জনমণিয়ে এবাৰ পানী এৰিলে। তাকে দেখি দুলুৱে তাৰ লিংগটো এহাতত লৈ যোনিৰ দ্বাৰত হেচি তাইৰ ওপৰত শুই দি ককাল নচুৱাব ধৰিলে । লাহে লাহে তাইৰ কোমল গৰম যোনিখনত খপখপাই দুলুৰ লিংগ সুমাই গৈ থাকিল । জানমণিয়েও ওহ্ আহ্ কৰি তলৰপৰা ককালখন তালে তাল মিলাই নচুৱাব ধৰিলে । জানমণিয়ে সুখতে দুলুক কলে 'অ দুলু বৰ সুখ দিছ অ' দুলুৱে কলে ' তোৰ দৰে মালক সকলোৱে সুখ দিব খোজে' জানমণিৰ যোনিত লিংগটো দুলুৱে ২০ মিনিট জোৰ জোৰ কৈ ওলোৱা সুমোৱা কৰি তাইক আকৌ কুকুৰৰ দৰে বহুৱাই তাইৰ মুখত দুলুৰ লিংগটো সুমুৱাই দিলে ।তাইও লিংগটো পৰম উৎসাহেৰে এহাতেৰে লৈ মুখত অগাপিছা কৰিব ধৰিলে । সেইসময়ত জানমণিৰ নিপোতল পিয়াহ হাল মোহাৰি খামুছি দুলুৱে ৰঙা পেলাই দিলে । তেনেকৈ ৫ মিনিট লিংগ চুপাৰ পিছত দুলু জানমণিৰ পিছফাললৈ আহি তাইক কুকুৰৰ দৰে বহুৱাই পুনৰ ১০ মিনিট মৌথুন কৰিলে । শেষত দুলুৱে কলে ' মোৰ ওলাব হৈছে জানমণি ' সেই সময়ত জানমণিৰ দ্বিতীয় বাৰ স্খলিত হল । তাই ততালিকে মজিয়াত আঠুকাঢ়ি বহি দুলুৰ লিংগটো অগাপিছা কৰিব ধৰিলে । দুলুৱে চৰম সুখত তাৰ গৰম বিৰ্য্য তাইৰ মুখ আৰু পিয়াহত এৰি দিলে । তাই দুলুৰ লিংগটো চুপি চেলেকী চাফা কৰি দিলে আৰু কিছু সময় দুয়োজনে উলংগ হৈয়ে বিছনাত শুই পৰিল ।
 
  • Like
Reactions: Rajib mahanta

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


Boner kachi maye ke kole basiye chudlamதமிழ்காமகதைகள் 2015 with nude imagesशादीसुदा बहन को "जबरदस्ती" चोदाআমার অতৃপ্ত গুদHoneygirl175 latest porn குஷ்பு பெருத்த முலைகள் கூதிகல் &videoবাংলা চটি হিন্দু ঘরের আহ ওহmoothiram asai tamil sex storyबहन की चूत चाटने का चसका लगा भाई कोbachpan se chudwati hai Meri bahetবাংলা চটি মুন্নি আপুhot maikik sudan ஓலுடா அம்மா புண்டக்குள்ளবাংলা চটি পরিবার খাস গল্পsass aur bahu ko ek bistar per chogaচাচী ও তার মেয়েকে পালা করে চুদলামMere bete meri gand marana chahata haiডাক্তারের কথা মতো আপুকে চোদাkannithirai sexvideoபொண்டாட்டி incestമുതു കഴപ്പുള്ള ആന്റിকুমারী যোনী ভোদা চোদার কাহিনীपुच्चा रस आणि गांड गु कथाആന്റി sonhotமலையாள குட்டியின் கதைஅப்பாவும் மாமனாரும் மாறி மாறி ஓத்த கதைകുണ്ണ പാൽছোট পেয়ে চুদে নিলjethji se chudwana pda bachhe ke liye chudai kahaniடீச்சர் கூதிমার পাছা চোদার গল্পನೆಂಟರ ಹುಡುಗಿ ತುಲುबहकती बहूভুলে চোদअदल बदल के मेरी चूत चुदवाई पति नेബിനിത sexshaima r pacha chodaமகள் புன்டையில்முலைகாம்பின் காம கதைகாமகதை காரில் தூங்கும் அக்காtamil pangam xxxआआआआहह।চটি আম্মাमूत पीकर चूत का मजाM. Antarvasna hindi sex storyযাকে ইচ্ছা তাকে চোদো golpoதமிழ் கமாக்கதைகள் அண்ணன் தங்கை मौसी की पेंटी और ब्रेसियर मे मुठ माराഫെറ്റിഷ് തീട്ട ഫാമിലി കമ്പി കഥകൾಅತ್ತಿಗೆ ನಿನ್ನ storyen manivai ooka vitha kadaiஅண்ணி புன்டை வெறியில் நக்கும் கதை அவள் புன்டைஓக்கத் துடிக்கும் சுன்னிகள்பிகர்.புண்டைதிரும்புடி பூவை வைக்கணும்உங்க அக்கா கூதி பெரிசாதேவிடியா கனகா ககாமகதைபெண்கள் ஓட்டல்களில் ஓப்பது दूसरी औतर के लिए सैकस कैचे करेपहली वेळेस सेक्सी गोष्टीSex enjoy with dever rajহাসপাতালে চাচীকে চোদাপটিয়ে চুদিয়ে নিলTag utha K roz chudai karwati hu story oxisspSuda sudi bgla buluஅக்காவுடன் டான்ஸ் ஆடிய காம கதைஎன்ன நடக்குது இந்த வீட்டுல காம xossipkambi nadikal malayalam fakes xossipy comஒக்க சொல்லி கொடுத்த aunty sex storyஅன்பளிப்பு கணவரின் உத்யோக உயர்விற்கு காமகதைxxx.kalimrathiमोठी दीदी बनली माझी बायकोନିମାପଡ଼ା ବେଧେଇ ଟୋକିର ନାଲିଆ ବିଆSoothu pee Tamil sex storiesbangla femdom choti slave golpooassamese schooll.girll sex কাহিনীफुफा चुत