মুনমীৰ গৰম দেহা

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Age
30
আজি মই আপোনালোকক কবলৈওলোৱা ঘটনাটো মোৰ জীৱনত আজিৰ পৰা এবছৰ আগত ঘটিছিল।মই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ লগত তাইৰ ঘৰলৈ গৈছিলো বিয়াৰ ১৫ দিনৰ পিছত।নতুন দৰা কইনাই প্ৰথম বাৰ গৈছিলো কইনাৰ মাকৰ ঘৰত।পৰিয়াল বুলিবলৈ ৰীমাৰ মাক আৰু ডাইভোৰ্চ হোৱা বায়েক এজনী আছিল।বায়েকৰ ৫ বছৰীয়া লৰা সন্তান এটাও আছিল।কবলৈ গলে ৰীমাৰ বায়েক মুনমী আৰু মই সমনীয়াই আছিলো বুলি কব পাৰি।ৰীমা মোতকৈ আঠ বছৰে সৰু আছিল।মুনমীৰ মদাহী গিৰীয়েকে হেনো তাইক বহুত অত্যাচাৰ কৰিছিল,যাৰ কাৰণে ঘৰ এৰি তাই গুচি আহিছিল।শহুৰৰ ঘৰ ডিব্ৰুগড়ৰ ভিতৰুৱা গাঁও এখনত আছিল।এদিনাখন সন্ধিয়া মই আৰু ৰীমাৰ বায়েক মুনমী টাউনলৈ আহিব লগীয়া হল কাম এটাত।টাউনৰ পৰা ওভতোটে আমাৰ প্ৰায় সন্ধিয়া লাগিছিল।মুনমী হতৰ খুড়াকৰ লৰাৰ বাইক এখন লৈয়ে আমি গৈছিলো।বহুত কথাই কৈছিল মুনমীয়ে সিদিনা মোক।কেনেকৈ তাইৰ মদাহী গিৰীয়েকে মদ খাই তাইক গোটেই ৰাতি মাৰধৰ কৰিছিল।কথাবোৰ কৈ মোৰ পিঠিত মোৰটো থৈ মুনমীয়ে কান্দি দিছিল।উপাই নাপাই বাইক খন পথৰ দাতিটে ৰখাই লৈ মুনমীৰ হাতখনত ধৰি কান্দিবলৈ মানা কৰিলো।বেয়া লাগিছিল তাইক তেনেকৈ কন্দা দেখি।কান্দি কান্দিয়ে মুনমী মোৰ বুকুত সোমাই পৰিল।যিখিনি ঠাইত মই বাইক খন ৰখাইছিলো সেই ঠাইদোখৰৰ চৌদিশে কেৱল পথাৰ আছিল।মানুহৰ ঘৰটো দূৰৰ কথা দূৰ দূৰলৈ এটা প্ৰাণীও চকুত পৰা নাছিল।মুনমীৰ চকু পানীৰে মোৰ চোলা টিটি গৈছিল।পাহৰি গৈছিলো তাই মোৰ পত্নী ৰীমাৰ নিজৰ বায়েক।সাৱটি লৈ তাইক পাৰে মানে কান্দি লব দিছিলো মোৰ বুকুৰ মাজত।এটা সময়ত তাই শান্ত হৈছিল।কাপোৰ কানি ঠিকঠাক কৰি আমি পুনৰ বাইক ষ্টাৰ্ট দিছিলো।কিনতু আমি ঘৰ অহা নাছিলো।মুনমীয়ে কোৱা মতে বাইক খন চলাই নি আমি এটুকুৰা নিৰ্জন ঠাইট গৈ ৰখিলো।এটা সময়ত হেনো তাত কিবা এটা কাৰখানা আছিল।জৰাজীৰ্ণ অৱস্থাত পৰি আছিল কাৰখানাৰ ঘৰবোৰ।মুনমীৰ মুখত গম পাইছিলো কাৰখানাটো হেনো পোন্ধৰ বছৰ আগতেই বন্ধ হৈ গৈছে।আমি গৈ গৈ কাৰখানাটোৰ একেবাৰে শেষৰ মূৰ পালোগৈ।জোনাকৰ পোহৰত চব ফটফটীয়াকৈ দেখি আছিলো মই।মই কিবা কোৱাৰ আগতেই মুনমী পুনৰ মোৰ বুকুত সোমাই মোক সাৱটি ধৰি উচুপি উঠিল।ময়ো মুনমীক গাৰ জোৰত সাৱটি ধৰিলো।পাহৰি গলো মই মুনমী আৰু মোৰ সম্পৰ্ক টোৰ কথা।শহুৰৰ ঘৰত অহাৰ দিনাৰ পৰা ৰীমা আৰু মই বেলেগকৈ শুইছিলো।নাৰী দেহৰ পৰশত মই সকলো পাহৰি পেলালো।মুনমীৰ ওঠত মই মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো।তাইয়ো কব নোৱাৰা হৈ গল।দুয়ো দুয়োৰে ওঠ চুহিব ধৰিলো।উমমমমমমম,আহহহহহহহ সোমাই দিয়া জিভাখন ৰাতুল।টানি টানি মই মুনমীৰ ওঠযুৰি চুপি চুপিহখালো।ইটোৱে সিটোক পাগলৰ দৰে চুমা খালো।এখন হাতেৰে মই মুনমীক সাৱটি ৰাখি আনখন হাতৰে মই তাইৰ পোকৰটো মোহাৰি দিলো।যথেষ্ট ডাঙৰ আছিল তাইৰ পোকৰটো।পিঠিৰ পৰা হাতখন আনিএইবাৰ দুয়োখন হাতৰে মই তাইক পোকৰটো মোহাৰিলো।মুনমীয়েও এখন হাতেৰে পেন্টৰ ওপৰতে মোৰ বাৰীদাল খামুচি ধৰিলে।মুনমীয়ে পিন্ধি থকা চুৰিদাৰ পেন্ট টোৰ গাঠিটোৰ কাৰণে মই হাতখন ভিতৰত নিয়াত অসুবিধা পাই আছিলো।মোৰ মনৰ কথা তাই চাগে বুজিছিল।পেন্টৰ গাঠিটো খুলি দিছিল তাই নিজে।সুলকি পৰিছিল তাইৰ পেনটো।সময় নষ্ট নকৰি মুনমীৰ পেন্টি টো খুলি তাইৰ মঙহাল কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন হেচি ধৰিলো।চেপা মাতেৰে মুনমীয়ে চিঞৰি দিলে ,উফফফফফফফফফফফফ।বালেৰে ভৰ্তি মুনমীৰ বুচ খনৰ পাহি দুটাত মোৰ ওঠেৰে চেপি ধৰিলো।তাই চটফটাই উঠিল। উহহহহহহহ,অমামামামা,ৰাতুল কি কৰিছা।কৰঙন দুটাৰ মাজত মোৰ মুখখন চেপি ধৰিলে তাই।ময়ো জিভাখন যিমান পাৰি বুচৰ পাপৰি দুটাত চেপি ধৰিলো।মোৰ লেলাউটিৰে ভৰি পৰিল মুনমীৰ বুচ খন।,চুপি চেলেকি বিজলুৱা কৰি পেলালো মুনমীৰ বুচখন।তেনেকুৱাতে ঘৰ গৈ নোপোৱা দেখি পত্নী ৰীমাই ফোন কৰিলে।মই বাইকখন বেয়া হোৱা বুলি মিছা মাতিলো।লগতে গেৰেজত ঠিক কৰাই আছো,গৈ পোৱাত পলম হব বুলিও কলো।ফোনটো কাট কৰি মুনমীলৈ চোৱাত দেখিলো,তাই মজিয়াতে শুই ভৰিকিটা মেলি বুচত আঙুলি ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল।মই নিজৰ গোটেই কাপোৰ খুলি পেলালো,মুনমীৰ গাত অকল চুৰিদাৰৰ ওপৰৰটোহে আছিল।তাইকো সম্পূৰ্ণ উলংগ কৰি তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই দিলো।দুটা উলংগ দেহা এটা হৈ পৰিল।বহুত মৰম কৰিলো দুয়ো দুয়োকে।চেলেকা চেলেকি কৰি তিয়াই দিলো ইজনে আনজনক।মুনমীয়ে কাষলতিৰ নোমবোৰো কটা নাছিল,কাষলতি চেলেকোতে নাকে মুখে সোমাইছিল নোমবোৰ।এপাকত তাই মোৰ গাৰ ওপৰত উঠি লৈ মোৰ কাণে কাণে ফুচফুচাই কলে,এতিয়া মই তোমাক সুখ দিম,যিতো সুখ তোমাৰ পত্নীৰ পৰাও তুমি পোৱা নাই চাগে।সঁচাকৈয়ে তাই যিতো কাম কৰিছিল, বহুত জোৰ কৰিও পত্নী ৰীমাক মই সেইটো কৰাব পৰা নাছিলো। মোৰ বাৰীদালৰ চালচটা তললৈ নমাই মুনমীয়ে মোৰ বাৰীদাল মুখত সোমোৱাই ললে।মোৰ গুটি দুটা মোহাৰী মোহাৰী তাই মোৰ বাৰীদাল খুউব চুহিলে।পেচাব কৰা ফুটাটোত তাই যেতিয়া জিভাৰে লিকলিকাই দিলে পাগল হৈ গলো মই।মুনমীৰ চুলিকোচাত পাক মাৰি ধৰি হেচি ধৰিলো মোৰ বাৰীদাল তাইৰ মুখৰ ভিতৰত।তাইৰ মুখতে থাপ কেইটামান মাৰি চিধাকৈ শুৱাই ভৰি দুটা অলপ দাঙি মেলি লৈ বুচৰ ফুটাত বাৰীদাল লগাই ঠেলি দিলো।এনেও তাইৰ বুচখন চপচপীয়া হৈয়ে আছিল।পোৰোপোৰকৈ সোমাই গল মোৰ বাৰীদাল তাইৰ বুচত।হাতেৰে মুনমীৰ ভৰিদুটা দাঙি মই থাপ মৰা আৰম্ভ কৰিলো।পৰিবেশতো মুনমীৰে চিঞৰে আৰু বেচি গৰম কৰি তুলিচিল।মোৰ থাপৰ সমানে সমানে ককাল মাৰিছিল তাই।উমামামামামামা অ ৰাতুল।শেষ কৰি পেলোৱা মোক তুমি।আহহহহহহহ ভন্টিকো এনেকৈয়ে চুদানে।উহহহহহহহ মা,মৰি যাম বাল মই।আৰু জোৰত চুদা ৰাতুল।উহহহহহহহ আহহহহহহহহহহহহহহহহহ।সেইদিনা মই মুনমীক প্ৰায় ডেৰ ঘন্টা মান একেৰাহে চুদি তাইৰ বুচখন তিয়াই পেলাইছিলো মোৰ মালেৰে।পানী ওলোৱাৰ পিছতো বহুদেৰি আমি পকাতে পৰি আছিলো ইটোৱে সিটোক সাৱটি।এতিয়াও মুনমী কেতিয়াবা আমাৰ ঘৰলৈ আহিলে সুযোগ পালেই চুদি পেলাও তাইক।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


বাদশার চোদনআমার প্রথম চুদাচুদির অনুভুতি চটিআপা তকে একটু চুদি হে চুদకన్య తెలుగు సెక్స్ స్టోరిస్நிரோத் புண்டைचुदाई की लत लगीতেল মালিস করে মা চোদাଦୁଧ ବିଆtavu ne jbrdsti choda antrvasnaমাসিক গুদ চাটার গল্পসোনা ছেলে চোদ মাকে सविता भाभी को मैंने चोदा बाथरूम मेंআমি তোকে দিয়ে চোদাতে পারবো না தூங்கும்போது அக்காவின் புண்டையை தடவிய தம்பி காமகதைகள்বাবা সা আমি এক ঘরেই শুতাম চটি গল্পবাংলা চটি লুকিয়ে মা ও তার বয়ফ্রেন্ডের চুদা চুদি দেখার গল্পಕನ್ನಡ ರತಿ ಕಥೆಗಳು ರುಚಿGopal sunni kathaigalକାମିନିର ବିଆगैर मरद के मोटे लनड से चुচোদার ইচ্ছা জাগলবাংলা চটৈ কাজের মাসির কাছে হাতে করি আমারপোদে না ভোদায়वहिणी ने लंड धरलाassmes.danjar.xxxMo chhatri sanju ra dudha dalili odia sex storiesসোনা আরো জোরে ঠাপা ও কি আরামMalayalam chechisex stories தூக்கிட்டு போய் பெட்ரூம்ல போட்டு நல்லா ஓத்துপাতানো মা কে চুদা চটিগুদে আঙ্গুল ধুকিয়ে খেচিয়ে দেওয়াपुच्ची ओलीrasbhari hindi kahaniya chut ki pani nikal jaye land khada pani fek de pornAnna thangai matri otha kamakathaiಮೊದಲ ಸಲ ವಿನಯ್ ಜೊತೆ Part 1బెడ్ రూమ్ సెక్స్ తెలుగు స్టోరిస్NEW SEX গলতkannada sex ಕತೆಗಳು ಆಂಟಿপুটকী ভিতরে ধোনের গল্পxoosip hot kathaবিদেশী ছেলে আমাকে চুদে ফাটিযে দিলമലയാളം വാണം കഥ Pdfkanada sex storieதம்பியின் தங்க கம்பி காம கதைsex story chhoti bahen ko nehlaysஅத்தையின் ஆழம்வயசுக்கு வராத புண்டைTamilsexstories niruthiবৌদির গুদে বাঁড়া ঢোকানোর গল্পগোলাপী ব্লাউজ পরা বৌদির xxx videoOdia sexkhata.INचाची ने सलवार खुलवाईAnnan thangai mulai paal kamakathaikalகணவனை நினைத்து அவனுடன் காமம்www.বান্ধবীর সাথে গ্রপ চুদাচুদি চটি.मामा के लौड़े ने मेरी कसी चुत फाड़ीபிச்சைக்காரி காமகதைxossipz.com চটিছেলেদের Sex ভাসলে কি করতে হয়https://asus-gamer.ru/coroas40/threads/bangla-choti-golpo-latest-%E0%A6%A1%E0%A7%8D%E0%A6%B0%E0%A6%BE%E0%A6%87%E0%A6%AD%E0%A6%BE%E0%A6%B0-%E0%A6%9C%E0%A7%8B%E0%A6%B0-%E0%A6%95%E0%A6%B0%E0%A7%87-%E0%A6%AE%E0%A6%BE%E0%A6%B2%E0%A6%BF%E0%A6%95-%E0%A6%8F%E0%A6%B0-%E0%A6%AC%E0%A6%89-%E0%A6%8F%E0%A6%B0-%E0%A6%AA%E0%A6%BE%E0%A6%9B%E0%A6%BE-%E0%A6%A6%E0%A6%BF%E0%A7%9F%E0%A7%87.116836/পোদ ফেটে রক্ত বের হচ্ছে।CHOTIசுத்தில் ஓத்த கனதSex stories telugu amma kamiks 1 to 28घरीच झवलेmakane oluda ammava kamakathaikalरांड तू माझीमुस्लीम मुलगी झवलीguddanu sullitho baga denginchukovadamMaa doodh peteyesexकुतिया की तरह चोद डालाகூதியைடீச்சர்க்கு குழந்தை காமகதைহাটার সময় পাছার টল পরা 3জিপি ভিডেওTamil sex stories magalai kooti kudutha appavauni ku gehuthilaTamil sex store nude ஆண்டி பாத்ரூம் கை மூட்டி அடித்தால்ఆతులు సెక్స్ తెలుగు స్టోరిస్ମାଇଂ କୁ ଗେହିଲିമലയളം XX വലിയ പുർmamiyar kamakkathiমা ছেলে চোদাচুদি ২আমি ঘুমিয়ে যাওয়ার পর মা আমার নুনুই হাত দেইകൂതിയിൽ അടിച്ചോTamil beggar pengal kamakathaikal.বিঃ ছেঃ মা XXXझवाझवी गोष्टी ब्रा सर्वांचे सील एकदम तोडले लंड एकदम जोर जोराने माझी ठुकाई करत होताseala sex kathi thamilஅப்பாவின் நண்பர்கள் காம கதைகள்Manavi mt kamakathi tamilassamese bondhur ma aru mur sex story.comपप्पांनी ठोकलेகாதலி அண்ணி ஓல்