ৰূপা মাহী

Pradip das

New Member
Joined
May 3, 2019
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Age
30
সৰু থাকোতে স্কুলৰ বন্ধ বোৰত মামাহতৰ ঘৰত ফুৰিব যোৱাৰ আনন্দ টোৱে বেলেগ আছিল।সকলো মানুহে জীৱনত প্ৰথম হোৱা অভিজ্ঞতা বোৰ কেতিয়াও নাপাহৰে।যিদৰে মই আজিও পাহৰা নাই ৰূপা মাহীক।কবলৈ গলে ৰূপা মাহী মোৰ নিজৰ মাহী নাছিল। এখন গাৱৰে আছিল।কিন্ত সৰুৰে পৰা মোৰ মামাহতৰ ঘৰতে ডাঙৰ দীঘল হৈছিল। মাৰ বিয়াৰ পিছত ককা আইতা সম্পূৰ্ণ অকলশৰীয়া হৈ গৈছিল। ডাঙৰ মামায়ো চাকৰি সূত্ৰে গুৱাহাটীত আছিল।ঠিক তেতিয়াই ৰূপা মাহীয়ে আইতা হতক চোৱাচিতা কৰিছিল। মোতকৈ বয়সত চাৰি পাচ বছৰৰ ডাঙৰ আছিল চাগে ৰূপা মাহী।মেট্ৰিক পৰীক্ষা দি উঠি মই দিঘলীয়াকৈ সেইবাৰ মামাৰ ঘৰত ফুৰিব গৈছিলো।মোক থৈ দেউতা ঘূৰি আহিছিল গুৱাহাটীলৈ। সেই সময়ত আজিৰ দৰে মোবাইল নাছিল।তথাপিও যৌন অভিজ্ঞতাৰ মই বিষয়ে অলপ অচৰপ জনা হৈছিলো।মামাৰ বিচনাৰ তুলীৰ তলত বহুবাৰ মই যৌনগন্ধী কিতাপ পাই পঢ়িছিলো।যত কাহিনী বোৰৰ উপৰিও পুৰুষ মহিলাৰ উলংগ যৌনমিলনৰ ফটোবোৰ দেখিছিলো।লেট্ৰিন কৰিব যোৱাৰ চলেৰে লেট্ৰিনৰ ভিতৰত মনে মনে সেইবোৰ চাই হাত মাৰিব আৰম্ভ কৰিছিলো।বাৰু,এতিয়া মূল কাহিনীলৈ আহো।ৰূপা মাহীৰ গাৰ বৰণ কলা আছিল বুলিয়ে কব পাৰি।কিন্ত দেহৰ গঠন কব লগীয়া আছিল।শকত শকত কলাফুল,বুকুৰ ঔটেঙা দুটা অলপ নামি আহিছিল, গা ধুই বুকুত ওপৰত যেতিয়া মেখেলা বান্ধি যেতিয়া ওলাই আহিছিল জোখতকৈ ডাঙৰ পোকৰৰ ফাকটো জিলিকি উঠিছিল।এখন মস্ত পোকৰ।কিন্ত কেতিয়াও ভৱা নাছিলো যে ৰূপা মাহীৰ প্ৰকাণ্ড বুচখনত মই জীৱনৰ প্ৰথম মালপানী এৰিম।কিন্ত বাস্তৱত সেয়াই হৈছিল ।২৫ দিনলৈ মই ৰূপামাহীক বিচনাত পেলাই লেংতা কৰি চুদিছিলো।কেতিয়াবা দুয়োৰে সন্মতিত ,আৰু কেতিয়াবা জোৰকৈ।মামাহতৰ ঘৰত ফুৰিব যোৱাৰ দুদিন পিছতে মই বেমাৰত পৰিলো।হয়টো বতৰ আৰু পানী সলনি হোৱা কাৰণে হৈছিল।মোৰ বেমাৰক লৈ ককা আইতাই বেছিকৈ চিন্তাত পৰিল।ৰাতিলৈ জ্বৰ অলপো নকমাত ৰূপা মাহীক মোৰ কাষতে শুব কলে আইতাই। মোৰ ভাত পানী একো খাবলৈ মন যোৱা নাছিল যদিও ৰূপা মাহীয়ে জোৰ কৰি দুটামান খুৱাই মোৰ বুকু পিঠিত ধুনীয়াকৈ গৰম তেলৰে মালিচ কৰি মোৰ মূৰটো পিহি আছিল।ৰূপা মাহীৰ হাতৰ পৰশত কেতিয়া মোৰ টোপনি আহিল মই গমকে নাপালো।হঠাৎ মাজৰাতি জোৰকৈ পেচাব লগাত মোৰ টোপনিতো ভাঙি গল।সাৰ পাই দেখিলো ৰূপা মাহী টোপনিত লালকাল।কোঠাৰ লাইটো জলিয়ে আছিল।হয়তো ৰূপা মাহীয়ে অফ কৰিব পাহৰি গৈছিল।ৰূপা মাহীয়ে পিন্ধি থকা ফ্ৰকটো উঠি আহি কলাফুল দুটাৰ ওচৰত আছিল।আৰু অলপ দাং খালেই যেন পোকৰটো ওলাই পৰিব।মই উঠি গৈ পেচাব কৰি আহি লাইট টো অফ কৰি পুনৰ বিচনাত উঠিলো।কিন্ত মোৰ টোপনি নাহিল এইবাৰ।দিনত মামাৰ ৰূমত পোৱা যৌন কাহিনীৰ কিতাপ এখনৰ কাহিনী এটা মনত পৰি বাৰীদাল টনটনাই উঠিল। বিচনাত শুই দি টোপনি অহাৰ ভাও ধৰি মই ৰূপা মাহীৰ গাত গা লগাই শুই দি লাহেকৈ ভৰি এখন তাইৰ গাত উঠাই দিলো।এইবাৰ আৰু অলপ সাহস কৰি এখন হাত মই তাইৰ বুকুৰ ওপৰত থলো। তাই চাগে সাৰ পাইছিল।হাতখন টোপনিতে আতৰাই দিয়াদি নি মোৰ ফালে পিঠি দি শুলে।ভয়ত নহলে লাজত তাই যে সাৰ পাইছিল সেইটো দেখুৱা নাছিল।মইয়ো অলপ পৰ লৰচৰ নকৰাকৈ থাকি পুনৰ ৰূপা বাৰ গাত লাগি শুই দিলো।এইবাৰ মই কাপোৰৰ ওপৰতে মোৰ বাৰীদাল তাইৰ পোকৰত ঘহাই থাকিলো। পাচমিনিট মান কাপোৰৰ ওপৰতে ঘহাই মই মোৰ বাৰী উলিয়াই ঘহোৱাত লাগিলো।জীৱনত প্ৰথম কোনোবা নাৰীৰ গোপন অংগত মই স্পৰ্শ কৰিছিলো।বাৰীদাল গৰম হৈ ফুলি উঠিল।একো কব নোৱাৰা হৈ ৰূপা মাহীৰ পেণ্টিটো খুলিব লওতেই মোক ঠেলা মাৰি তাই উঠি বহিল।
বাবা ,কি কৰিব লৈছ তই।?—চাও ,আতৰ হ।মই সিখন বিচনাাত শু গৈ ।—ৰূপা মাহীৰ কথাত মই বহুুুত ভয় খালো।ভাবিলো ,তাই যদি সকলোকে কথাবোৰ কৈ দিয়ে।মই খপকৈ তাইৰ হাতত খাামুচি তাইক গাৰ কাষলৈ টানিব চেষ্টা কৰাত তাই বিচনাত বাগৰি পৰিল।যৌন কাহিনীৰ কিতাপ এখনত পঢ়িছিলো ,যিকোনো নাৰীৰ পিয়াহৰ বুটা দুুুটা আৰু বুচখন চুপিলে
হেনো চুুুদাবলৈ পাগল হৈ যায়।মই ৰূপা মাহীৰ পিয়াহ দুটা পাৰেমানে টিপিলো।গাৰ তলত বগৰাই ললো তাইক মই।ওঠ দুটা চুুপিব লওতেই ৰূপা মাহীয়ে মুখখন আতৰাই নিলে।মই হাতেৰে মুখখন টানি আনি জোৰকৈ মাহীৰ ওঠযুুুুৰি কামুুুৰি ধৰিলো।মাহীয়ে কান্দোনমুৱা হৈ চিঞৰি দিলে।উফফফফউউ মা,বাবা এৰি দে অ।চিঙি যাাব।আহহহহহহহ।।মই কিন্ত এৰি নিদিলো।পিয়াহ দুুটা গাৰ জোৰে মোহাৰি মোহাৰি মই তাাইৰ গাল মুখ ,ডিঙি চব চেলেকিলো ,কামুৰিলো। তাই কেকাই থাকিল।এটা সময়ত তাই ভাগৰুৱা হৈ মোৰ লগত যুুজিব নোৱাৰ
হল।ৰূপা মাহৰ
ফ্ৰকটো বুকুুুলৈ উজাাাই আনি টানি টানি তাইৰ পেণ্টিটো খুলি বুচত মুখখন গুজি দিলো।
আহহহহহহহ,এটাা ফুৰফুৰীয়া টেঙা টেেঙা গোন্ধ মোোৰ নাকত লাগিিল।মোৰ জিভাখন বুচত লগাৰ লগে লগেে তাই চেঙেলি মাছজনীৰ দৰে চটফটাব ধৰিলে ।অউউউউফউউউউউ,য়ে মাাাাাাাা,পাগল হৈ যাম মই।উহহহহহহহ এৰি দে না বাল।মাাজে মাজে ৰং চাবলৈ তাইৰ বুচৰ পাপৰি দুুটাত মৃৃৃৃদু মৃদু কামোৰ দিলো।তাই জাপ মাৰি উঠে।অইইইইইইইঅ কুক্কুুুৰ বুুচখন শেষ কৰিলি মোক
।চাল্্ল্লা ৰেণ্ডা ,মাহীয়েৰাক চুদিব আহিছ ঘৰৰ পৰা।কিমান দম আছে চাম তোৰ বাৰীত।উহহহহহ মাাাা আৰু অত্যাচাৰ নকৰিবি ,সোমোোৱাই দে তোৰ বাৰী।মই দেৰি নকৰিলো,বাৰীদালৰ আগটোৰে চেক্স পাাা
পানী ওলাই পিচল হৈ পৰিছিল
বাৰীদাল।মোৰ প্ৰথম আছিিল ,বুুচৰ ফুটা বুুুলি কতিৰ ফুটাটোতে হেচাত লাগিলো।মাহীয়ে এইবাৰ অলপ জোৰকৈ চিঞৰি দিলে। আঐঐ জহৰাটো ,মাৰিবি নেকি মোক।সেইখন বুচ নহয়, পোকৰৰ ফুটা সেইটো।মই বেচি
জোৰত চিঞৰিিব নোৱাাাৰাকৈ ৰূূূপা মাহীৰ মুখখন চেপি ধৰি মাাহীৰ কাণৰ কাাষত ফুুচফুচাই কলো,বিিচাৰী পোৱা নাই,জেগাত লগাই দিয়া না।মাাাহীয়ে মোৰ বাৰীদাল হাতেৰে ধৰি দুুবাৰ মাাান চাালচটা অগাাাপিছা কৰি বুচাখনত ঘহাই লাহেেেকৈ ফুটা এটাত লগাই দি কলে,উমমমমমম ভৰা এতিয়া। প্ৰথমবাৰ পিচলি ওলাই গল।দ্বিতীয় বাাাৰ মই নিজে ফুটাটোত লগাই ককাাাল খন দাঙি বল এটা দি ঠেলি দিলো।এনেকুৱা লাগিিিল যেন পৰ্দা এখন ফাটি মোৰ মালটো মাহীৰ বুচত সোমাল।ফেেটা
হৈ
কেকাই উঠিল ৰূপা মাহী।ভৰি দুুখনেৰেে মোোৰ ককালত মেৰিয়াই মোক টাাানকৈ সাৱটি ধৰিলে তাাই।।আহহহহহহ বাবা লাহে।উইমাাামাাাা।উফফফফফ।বাাাৰীদাল গুুুৰি পাইছিল।লাহে লাাহে মই বাৰীদাল অগাপিছা কৰাত লাগিলো।ৰূপা মাহীয়েও তলপিনৰপৰা পোকৰটো দাাঙি মোোক সহযোগ কৰাত লাাগিল।মাহীৰ কথাবোৰে মোৰ বাৰীদাল দুগুণে শক্তিশালী কৰি তুুুলিছিল। মোৰ বাৰীৰ থাপৰ যুতি লৈ মাহীয়ে কেকাই আছিল।আহহহ্্্ উফফফফ, অ মাাা ইমান সৰুতে কি বনাইছ অ বাবা এইদাাল।বোকা উঠিব যেন পাইছো আজি মোৰ বুচখন।মোৰ বাাাৰীৰ কোব বাঢ়ি গল।।লাজ মাাান পাহৰি মই চুদি চুুুুদিয়ে মাহীক কব ধৰিলো।–বৰ জুুতি লাগিিছে অ মাহী।ইমান গৰম যে ভিতৰখন।
উহহহহহ,কিিিয় গৰম নহব।গৰম ৰড ডাাাল যে সুমুৱাই আছে।আহহহ লাহেকৈ।কি মাহী মাহী চেলাাাই আছ।ৰূপা বুলি মাাাত মোোক।মাাত না এবাাৰ।
অ ৰূপা ,বহুত জুতি লাগিছে।প্ৰথম নাৰী তই মোৰ জীৱনৰ।হুহুহুহুহু।সাৱটিি ধৰিিিলো গাৰ জোোৰত তাইক।ভিিতৰৰ পৰা কিবা এটা উজাই অহা যেন লাাগিল মোৰ।গাৰ জোৰত দুুটামান থাপ মাৰোোতো মোৰ বাৰীীয়ে পানী এৰি দিলেে ৰূপাৰ বুুচত।চিৰিক চিৰিিক কৈ বাাাৰীদাল বুচৰ ভিতৰতে তিিিনি চাৰিবাাাৰ বাৰ জাাাপ মাৰি উঠিল ।ৰূূূপা মাহীৰ গাৰ
ওপৰতে থাচকৈ পৰি দিিলো।বাৰীদাল উলিয়াই নাাানি বুচৰ ভিতৰতে সুমুৱাাই থলো কিছু সময়।ঘাামত তিতি গৈৈছিলো আমি দুুয়ো ।চুদাৰ পিছত খুউব টানকৈ মুতা লাগে।গামোচা খন ককালত মেৰিিয়াই মুতিব আহিব লওতেেই মাাহীয়ে কলে,ৰ ’ ময়ো যাও।বাথৰুমলৈ নগৈ আমি বাহিৰলৈ আহি ওচৰা ওচৰিকৈ মুতিলো।চৰচৰাই গৰম গৰম মুত এৰি দিছিল ৰূপা মাহীয়ে । ৰূমলৈ আহি এইবাাাৰ লাইটটো জ্বলাই ৰূপা মাাহীক
বিচনা গৰম কৰিবলৈ আকৌ এবাৰ গাাাৰ তলত বগৰাাায় ললো।মামাহতৰ ঘৰত থকা সেই পচিশ টা দিনত মই এজন পূৰ্ণ ডেকা লৰা হৈ উউঠিলো মাাালা ডী খাাাই খাাাই ৰূপা মাহীয়েও হেপাহ পলুুুৱাই মোৰ বাৰীৰ চুুুদন খাালে।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


BANGLA A9 CHOTIআমি দেখলাম মাকে কেউ চুদছে বাংলা চটিJijasali sex storiexxxமுடங்கிய கணவர் ராமின் மனைவி காமக்கதைবড় মেয়েদের গুদ খোচা xnxx videosudha vyasu 36 kama stories in tamilमित्र ची सेक्सी आंटीबरोबर झवलोटिचर ची सील तोडलीsex jast konala avadatesexy അമ്മച്ചിশর্মিলার চোদন গল্পবউ নমিতার গুদেमायची चुत चोदली videoদেওর ও বৌদির যৌন লীলাचालू बहीण चावट कथाsaxy story aged sasur or samdinchoti বাড়ীর বড় বউபொண்டாட்டி முலை தெரியும்படிSinthuthulani mulai pundaदीदी मैं मां का बनूँगा हिंदी सेक्स कहानीbangla choti golpo joubaner dheuXxxanti golpoO barya katta sex storees tellugu comxncx kannad ಲೈಂಗಿಕ ಚಿತ್ರமுடிகள் அப்பொழுது தான் முளைக்க தொடங்கிய இருந்தது sex storiesHot দুধ টিপা ও ভোদা চাটাবাংলা সেক্স ঘরম ভিডিও লিংকവിരിഞ്ഞ പൂർ ആൻറിइशा कि चूदाई मस्त राम कहानीಅತ್ತಿಗೆ ತೆವಲುफोजी सेक्सी विडियो गर्ल फ्रेंड के साथ सलवार सूटநான் எப்படி தேவுடியா ஆனேன்काश कोई मेरी चूत में गच्च गच्च पेलेAvalude poor malayalam sex storryফেমডম সেক্রমোটা ধন দিয়ে চুদা চুদি 3gpसाडीतील भाभीचा सेक्सধারাবাহিক চোদনpalli pundai naan ka.akathaikalTelugu sex stories palleturi pedda guddhaluमामीची गांडीत काळा लंडTamil Kamakathaikal Annan Sunniबहुत आग हो रही थी मेरी योनि में भाई ने बुझाई अपने लिंग सेஇங்க வாங்க xossipTitepussy dasi.comஉங்க அக்கா கூதி பெரிசாSexy भाभा काथ वाचन 2004மம்மி காமி காமகதைসংসারে অভাবে টাকার জন্য চুদাদেয় চটিரேப் காம கதைகள் லெஸ்பியன்வேலைக்காரி தோட்டத்தில் ஓத்த கதைবড় সোনা খাওনি এখন খাও,xxx,com,ಕೆಯ್ಸಿಕೊಂಡഇൻസെസ്റ്റ് ഉത്സവംदीदी की रात की काहानी நண்பா. காமகதை காமக்கதைகள் member profileনিজের মাকে চুদছে xxx bagilaசூத்து ஓட்டையில் ஓத்தேன் அத்தையைঠাপ খাওয়ার জন্য পাছাNanna Mosda xossip comসেক্সি আপুকে জোর করে চোদার চটি ও ছবিताईची गाढ मारली sex मराठी कथाমা এর বগল পোদ চেটে খাওয়ার গলপபுன்டைதங்கை பள்ளி வயது காமக்கதைகள்goa ki aap biti hindi sex storiesஅங்க வாடா காம கதைகள்কলেজ ছুটিতে গেলাম আর মার সাথে চোদা চুদি হয়ে গেলಅತ್ತೆಯ ಜೊತೆ ಸರಸವಾಡುವকি পাছা রে বাবা চটিपुच्चीचा रसTAMIL amma medical bra kamakadhaiசுகத்தில் அக்கா அதிர்ச்சியில் அண்ணி