ଲିପିର ଗୋରା ଜଂଘରେ ମନ ରହିଗଲା (Lipi Ra Gora Jangha Re Mana Rahi Gala)

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
538
Points
113
Age
37
//in.tssensor.ru ଦ୍ବିପହର ବେଳକୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଘରୁ ବାହାରି ସାହି ଛକ ଆଡ଼କୁ ଆସୁଥିଲି, ଦେଖିଲି ଆମ ସାହି ମୁଣ୍ଡରେ ଥିବା ମହାନ୍ତିବାବୁଙ୍କ
ଘର ସାମନାରେ ମହାନ୍ତିବାବୁ ନିଜ ଝିଅ ଲିପି ସହ ଠିଆ ହୋଇ କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଲା ଭାଇ
ଖରାଟାରେ ଠିଆ ହେଇ କଥା ହଉଛନ୍ତି ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ବୁଝିଲ ରବିବାବୁ ତମ ଭାଉଜର ସ୍କୁଲ ଚାଲିଛି, ସେ ଘରେ ନାଇଁ,
ମୁଁ ଅଫିସ ନ ଗଲେ ନ ଚଳେ, ଆଉ ଇୟେ ଚଣ୍ଡୀ କହୁଛି ଘରେ ଏକା ଡର ଲାଗୁଛି? କଣ କରିବି? ମୁଁ କହିଲି, ଏତେବଡ଼ ପିଲାଟେ
ହେଲୁଣି ଆହୁରି ଡରୁଛୁ ? ସେ କହିଲା, ଆମ ଘରେ କଣ ସବୁ ଆବାଜ୍ ହଉଚି, ଝଣଝଣ ଶୁଭୁଚି । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ବେଶୀ ଟିଭି
ଦେଖୁଚୁ ନା? ହଉ ଶୁଣ ଯା ଆମ ଘରକୁ ପଳ���, ଖୁଡ଼ିଥିବ ତା ପାଖରେ ଥିବୁ, ବାପା କି ବୋଉ ଆସିଲେ ଫେରି ଆସିବୁ ।




ସେ ନାଇଁ
ନାଇଁ କଲା । ମହାନ୍ତି ବାବୁ କହିଲେ ଯା ଦାଦାଙ୍କ ଘରକୁ କହି ସେ ଗାଡ଼ି ବାହାର କରି ପଳେଇଗଲେ । ଲିପି ସେଇଠି ଠିଆ ହେଇଥିଲା ।
ଗତବର୍ଷ ମେଟ୍ରିକ୍ ପାସ୍ କରିଛି । ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ । ସେ ଗୋଟେ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ତା ଗୋରୀ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ
ଦେଖିଲେ ଧରି ଚାଟିପକେଇବାକୁ ମନ ହଉଥିଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଚିନ୍ତା କଲି, ଭାବିଲି ଅନ୍ତତଃ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏଇ ଗୋରୀ ଗୋଡ଼
ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ତେଣୁ କହିଲି, ଚାଲିଲୁ ଦେଖିବା କୋଉଠି ଶବଦ୍ ହେଉଚି ?

ଗାଡ଼ିକୁ ବାହାରେ ଥୋଇଦେଇ ଭିତରକୁ ଗଲି । ଘରେ କେହିନଥିଲେ । ସେ ଏକା ଥିଲା । ୫ ଫୁଟ ୬ ଇଞ୍ଚ୍ ଉଚ୍ଚତା, ଗୋରୀ, ସେକ୍ସୀ,
ଟୋକି ଟେ ସେ । ସେ ଆଗରେ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ପଛରୁ ଦେଖୁଥିଲି ତା ପିଚାକୁ । ହାତରେ ଛୁଇଁ ଦେବାକୁ ମନ ହଉଥିଲା । ତା ଛାତିରେ
ନୁଆ ନୁଆ ପର୍ବତ ଉଠିଛି । ଲମ୍ବା ବେକ, ପତଳା ଶରୀର, ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପରୀ ଠାରୁ କମ୍ ହେବନି । ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ମୋ
ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡ ଟେକିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲା । ତଥାପି ମୁଁ ତାକୁ ଅନେଇ ରହିଥିଲି, ସେ ମୋତେ ସୋଫା ଉପରେ ବସିବାକୁ କହି ଭିତରକୁ
ଗଲା ଆଉ ପାଣି ଗ୍ଲାସ୍ ନେଇ ଆସିଲା । ସେ ମୋ ସାମନାରେ ସୋଫାରେ ବସିଥିଲା । କେତେ କଥା କଣ କଣ ଗପୁଥିଲା, ମୁଁ କିନ୍ତୁ
ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଆଉ ଜିନ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍, ଯାହା ତା ଜଙ୍ଘକୁ ବି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଲୁଚେଇ
ପାରୁନଥିଲା । ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଜାଣିପାରୁଛି ମୁଁ କଣ କରୁଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲା,
କଣ ଦେଖୁଚ ଦାଦା ?

ମୁଁ ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ହେଇ କହିଲି, ଆରେ ତୁ ଏମିତି ପୋଷାକ ସବୁ ପିନ୍ଧିବୁ ବୋଇଲେ ନ ଦେଖିବା ଲୋକ ବି ଦେଖିବେ ? ତୁ କାହିଁକି ଏମିତି ସାନ
ସାନ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧୁଛୁ ? ତୋ ଗୋରୀ ଗୋଡ଼କୁ ଦେଖିଲେ ଛୁଇଁ ଦେବାକୁ ମନ ହଉଚି । ଏମିତି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ରାସ୍ତାରେ ଗଲେ ଟୋକାମାନେ
ମାଡ଼ିବସିବେ ନି ?

ହେ ହେ ହେ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, କାଇଁ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ଗୋଡ଼ କଣ ଗୋରୀ ନାହିଁକି ?
ମୁଁ କହିଲି, ସବୁବେଳେ ତ ଶାୟାଶାଢ଼ୀରେ ଲୁଚି ରହିଲା କେମିତି ଜାଣିବି ? ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ଅନ୍ଧାର ଆଉ ଜାଣିପାରିଲି କି ? ତୋ ଗୋଡ଼
କିନ୍ତୁ ଭାରୀ ସେକ୍ସି ହେଇଛି । ଟିକେ ଛୁଇଁବି କି ?ସେ ନିଜ ଜାଗାରୁ ଉଠି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲା, ମୁଁ ନିଜ ହାତରେ ତା କୋମଳ
ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଗୋଡ଼କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦେଖିଲି ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଛି । ସାହାସ କରି ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ଉପରକୁ ହାତ ନେଲି ।
ସେ କିଛି କହିଲାନି, ହଠାତ୍ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲି, ଏତେ ଛୋଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଣୁଚୁ କୋଉଠୁ ?
ସେ ମୋ ହାତପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ କହିଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ କିଣି ଆଣି କାଟି ଦେଉଚି । ଏହିସମୟରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଧିରେ ଧିରେ ହାତ
ଚଲେଇଲି । ସେ ନଇଁ ପଡ଼ିଲା ଆଉ କହିଲା, କଣ କରୁଚ ଦାଦା ? ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଝୁଲି ରହିଲା । ସାହାସ କରି ତା
ଛାତିରେ ହାତଦେଇ କହିଲି, ତୋ ଛାତିଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି ଲିପି । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ହେଲେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
ଦେଖେଇଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ସାହାସ ପାଇଯାଇଥିଲି, ତାର ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ଚିପି ଦେଇ କହିଲି, ଲେମ୍ବୁ ଅଛି ନା କମଳା ?
ସେ ପୁଣି ଲାଜେଇ ଗଲା, ମୁଁ କହିଲି, କାଗଜି ଲେମ୍ବୁଟା । ଚିପିଦେଲେ ପାଣି ବାହାରିବ ଟି ? ସେ ଟିକେ ଦୁରେଇ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ତା ହାତ
ଧରି ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ସେ ଓଃ ଆଃ କହିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ କହିବା ଟା କଷ୍ଟ ହେତୁନଥିଲା ଥିଲା ପୁରା ମୋହଗ୍ରସ୍ତ
ହେଲାଭଳିଆ । ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ପରେ ଜାଣିଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି । ତାକୁ ପଚାରିଲି ଆରେ ଲିପି ତୁ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ମୋତେ
ଭାରି ଗରମ ହଉଥିଲା ତ ତେଣୁ ପିନ୍ଧିନି । ମୁଁ କହିଲି, ଗରମ ହଉଚି ଯଦି ଏଇ ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଉନୁ ? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା,
ଇସ୍ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବ । ମୁଁ କହିଲି, ଲାଜ କାହିଁକି ଲାଗିବ ? ଏଠି କିଏ ଅଛି ଯେ ଲାଜ ଲାଗିବ? ଚାଲ ଖୋଲି ଦେ । ପବନ ବାଜିବ,
ମୁଁ ବି ଟିକେ ତୋ କାଗଜି ଦେଖିବି । ସେ ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ନିଜ ଟପ୍ ବାହାର କରିଦେଲା । ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ!!!
ଲିପି ଛାତିରେ ତା ଦୁଇଟା ଦୁଧ ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ପର୍ବତ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରା କାହିଁକି ପିନ୍ଧିବ ଆଉ ? ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଝୁଲି ପଡ଼ିଥାଏ,
ହେଲେ ଲିପିର ଛାତିର ଦୁଧ ସଗର୍ବରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତା ଅଗରେ ପିଙ୍କ୍ ରଙ୍ଗର ଟୋପି ଆଉ ସେ ମଝିରେ ଗାଢ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ନିପଲ୍ ।
ଏହା ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା । ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ ଉପରେ କିସ୍ ଟେ କରିଲି, ସେ ଓଃ କଣ
କରୁଛ ଦାଦା ବୋଲି କହିଲା, ମୁଁ କହିଲି ତତେ ଗରମ୍ ହଉଛି ତ ତେଣୁ ଟିକେ ଓଦା କରିଦେଉଛି । ଥଣ୍ଡା ଲାଗିବ । ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ
ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ତା ଛାତି ଥିଲା, ମୁଁ ତା ପେଟରେ କିସ୍ କଲି, ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଧିରେ
ଧିରେ ଚିପିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା । କିଛି ସମୟ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ପରେ ତାକୁ ମୋ ଗୋଡ଼ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ
ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲି । ସେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହିଳା । ଏମିତି କରୁଥିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ
ଆଣିଲି ଓ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟର ବଟନ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ସେ ମୋତେ ବାଧା ଦେଉ ଦେଉ କହିଳା, କଣ କରୁଛ ଦାଦା ।
ମୁଁ କହିଲି, ଉପରେ ଗରମ ବଢ଼ିଲେ ତଳେ ପାଣି ବାହାରେ, ତୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖରାପ୍ ହେଇଯିବ ବୋଲି ବାହାର୍ କରି ଦେଉଚି । ସେ ହସିଦେଇ
କହିଲା, ହଉ ଓଦା ମୁଁ ବାହାର କରିବିନି । ମୁଁ କହିଲି, ଓଃ ତୁ ବୁଝୁନୁ, ବାହାର କରିଦେ ତଳେ ଯୋଉ ପାଣି ଆସିବ ସେ ପାଣି ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ
ମୁଁ ସେ ପାଣି ଚାହେଁ । ସେ କହିଲା କଣ କରିବ ସେ ପାଣିକୁ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେ ଦେଖିବୁନି ?

ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା । ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ବି ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ତା ବିଆରେ ଜମା ବାଳ ନଥିଲା, ଆଉ ବିଆର
ଦୁଇଫାଳ ଲାଖିରହିଥିଲା । ମୁଁ ସେ ଦୁଇଫାଳକୁ ଅଲଗା କରିବା ବେଳେ ଜାଣିଲି ଯେ ଭିତରେ ପୁରା ଓଦା ସରସର । ମୁଁ କହିଲି ତୁ
ଏଇ ସୋଫା ଉପରେ ଶୋଇଯା, ସେ ଶୋଇଗଲା । ତା ଛାତି ଆଉ ଦୁଧ ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ପାହାଡ଼ ଭଳି ଦିଶୁଥିଲା, ମୁଁ ନଇଁ ପଡ଼ି ତା
ଦୁଧକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଓ ଚୋଷିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି । ଏମିତି କରୁ
କରୁ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି, ଓଦା ଥିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ସହଜରେ ପସିଗଲା । ତା ପରେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଭିତର
ବାହାର କରିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲେଇ ଉଠୁଥିଲା ।
ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଛାଡ଼ିଦେଇ ତଳକୁ ଗଲି ଆଉ ତା ସଫା ବିଆ ଉପରେ ଚାଟିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଠେଲିଦେଇ କହିଲା, ଇସ୍ ୟେ କଣ
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


புருஷன் ஓக்க முடியவில்லைAntarvasana bahan ko sele se chudavanaबुर चोदा कंचन काlnd ka nipl chusna khani hainsm kaமாமியை கர்பமாக்கிsexstory44 site:gsm-signalka.ruDESI CAHCHAI KI BOOR KI CHUDAI NEWதங்கச்சி ஊம்புடிநண்பனின் மனைவியை ஓத்தேன் ফেটিস ফেমডম বাংলাচটিഎന്തൊരു നീളം അവന്റെ കുണ്ണയ്ക്ക്அண்ணனுக்கு. கூதி விரித்து காட்டிய தங்கையின் காமகதைகள்முப்பது வயசு ஆன்ட்டி ச***** வீடியோசௌந்திரத்தின் மூத்திரத்தை குடித்தேன்bahin.kee.chuti.mareewww freehindisexstories com chutwati ek chudai katha 1বিয়ে করে বউকে দিনরাত চুদিশাড়ি থুলে চুদা চুদিमला तुझी गांड मारायची आहेকিভাবে তুই আমারে চুদবিபுண்டையின் சுவைகுடும்பமே ஓல்தீண்டலில் தன்னை மறந்த குமார்আহ হু ধোন দিয়ে ভোদা চুদে ফাটানো গলপোপাচার খাজে চটি গল্পதமிழ்காமகதை அத்தைJapan സ്റ്റോറീസ് xxxTalugu sex kathluজোর করে শাড়ি তেনে খুললো আর রেপ করলোमम्मी मस्तरामSati savitri saas bahu aur naukar sex storyட்ரெயின் புண்டைகீர்த்தீ சுரேஷ் xxxxমায়ের পাছার খাজেতার ভোদাটা দেখতে অনেক সুন্দরধন থেকে মাল বের হয়ে যাওয়া বাংলা চটিதமிழ் ஆண்டி பாவாடை தூக்கி பார்জোর করে স্বামীর সামনে স্তীর চোদন বাংলা চটীবন্ধুর বউএর পাছাসতি অাপুর চুদাगावरान पुचीপাছা চুদলামஇரயில் பயணங்களில் கிடைத்த சுக அனுபவம்पुच्चीची गोष्टমার যোনীतुझा लंडகாசுக்காக வந்தாள் காமக்கதைகள்पुचीत लवडा गेलय पानी पडताना हिडीवମିଳାମିସାತುಲ್ಲು ಹರಿದೇThukai Center Gigolo - Indian Sexy Film Teaser.mp4Www. അമ്മയും ayalkar കമ്പി গিদাতochana muk bangle chote golpo 2018தோழி.xossiphar din suhagrat kahani padosan auntyதண்ணி விடு காம கதைमामीला मामा सोबत झवलीବୋଉ ମୋତେ ଚୁମାകുളീ xxxmalayalam desi forum kathakalநசீமா உம்மாஅம்மாவின் முலைய கசக்கும் மகள்তোরে চুদে চুদে মাং ভরে দেবTamil sex story கதை share chat.comमम्मी को कालगर्ल बना कर चोदाई कीதொப்புள் தரிசனம் ச***** வீடியோ தமிழ்en nanbanum en thangayumதமிழ் காமக்களஞ்சியம்.காம்ஜோடி மாத்தி காதகதைகள்மகன் தான் என் கனவர் ஓல் கதைকলেজ ছুটিতে গেলাম আর মার সাথে চোদা চুদি হয়ে গেলஅம்மா மகனிடம் படுத்து ஓல் வாங்கும் கதைகள்আন্টি একটা সিল্কের নাইটি পরেছিলsadi kadane javajviमै मस्त होकर लंड को दांत से काटने लगीपति समझ कर बेटे से छुड़वाया बच्चा बच्चा ग्वीडो हिंदी मेకొడుక్కి అద్దంలో నుండి అందాలు చూపించిన అమ్మ চটি গল্পো বাবা ও চাচাজিmaja mallikavai otha kathaiTalugu.coleg.garals.saxvideoscomকোলে নিয়ে ঢুকিয়ে দিলামchuridar potta ponnu tamil sex storiesമഞ്ജുവിന്റെ അനുഭവങ്ങള്ভেজা গুদ দেখালাম ভাই কেசெஸ் விடோ போனதைadimai hot stories in tamilBoss ne mom ko mere samneগ্রামের লোকগুলো মাকে জোর করে চুদাচুদির গল্পచిన్న బాయల్లా ఉన్నాయి నల్ల పూసల గోలుసు என் அம்மா ஓக்கும் படம்Tamil puntaiveri kataikalपुच्चीची खाजநிரு டேய் ஆஆஆஆhttps://tssensor.ru/porn00/members/mahidhar.18149/చెల్లి పూకు పాకంচুদার কারখানা