ସେ ଦିନର ସତ୍ୟନଗର ର ଅନ୍ଧାର ଗଳି (Se Dinara Satya Nagar Ra Andhara Gali)

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
538
Points
113
Age
37
//in.tssensor.ru ହାଏ, ମୋ ଭାଉଜ ମାନେ ଓ ବେଧେଇ ଟୋକି ମାନେ ଓ ଆଦର୍ଶ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ମାନେ ଜଉମାନଂକର ବାଟ ଏବେବି ଫିଟିନି, ସେ ସମସ୍ତଂକୁ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଭାରି ଇଛା । ମୁଁ ଜଣେ ଓଟୋ ବାଲା, ଭୁବନେସ୍ୱର ରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ଏଠି ଓଟୋ ଚଲଉଛି । ମୋର ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ, ଦେଖିବାକୁ ହାଣ୍ଡସମ୍ , ସତ୍ୟନଗର ଟୋକିମାନେ ମୋ ଓଟୋ ରେ ବସିବାକୁ ଭାରିଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏତେ ପାଠସାଠ ପଢି ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋତେ ଲାଇନ୍ ଦିଅନ୍ତି । କେତେ ଝିଅ ନ୍କ ସହ ମୋର ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ୍ୟ ହୋଇଗଲାଣି । ସଳା ଟୋକି ମାନନ୍କ କଥା ଜେତେ କହିଲେବି ସେଶ ହେବନି। 1/3 ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଟପ ପିନ୍ଧି ବଜାର ବୁଲି ବାହାରି ପଡନ୍ତି , କେବେ ସାଂଗସାଥି ମେଳରେ ତ କେବେ ଏକୁଟୀଆ । ମୋ ଭଲି ଓଟୋ ବାଲାଖାଲି ଭକୁଆଭଳି ଅନେଇବା ଛଡା କଣ ବା କରିବ , ଏତେ ଏତେ ବଡ ବଡ ଘରର ଝିଅ କୁ ଅମେ ତ ପୁରା ଅଳିଆ ।

ହେଲେ ଯାହା କୁହନ୍ତୁପଛେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ ର କେତେ କାହାଣି ପଢିଛି । ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଫାସ୍ଟଫୁଡ୍ ଆଉ ତା ପରେ ମୋବାଇଲ ରେ ବିପି ଦେଖେ ଆଉ ଗେହା ଗେହି କଥା ପଢେ । ଟୋକି ମାନଂକର ବିଆ ସଲେଇଲେ, ସେମାନେ ଜଉ ପୁଅ ହେଲେ ବି ପେଡା ଖାଆନ୍ତି । ମୋର ଖାଲି ଇଛା ଥିଲା ଗୋଟେ ଟୋକି ମିଳି ଯାଆନ୍ତା କି?

ଫରିଦା ଗଳି ରୁ ଓଟୋ ନେଇ ମୁଁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବାହାରିଲି ସତ୍ୟନଗର ଆଡକୁ । ଗଳି ଦେଇ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ଅଗରୁ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରି ମୋ ଓଟୋ ପାଈଁ ହାତ ହଲେଇ ଇସାରା କରୁଥିବାର ଦେଖିଲି । କି ମସ୍ତ ଜବାନି ଝିଅ। ହାତ ହଲଉଥିଲା ସେ ହେଲେ ମୋ ନଜର ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଥିଲା ଟପ ପିନ୍ଧାଝିଅର ହାତ ସହ ଦୁଧବିହଲ ହଲ ହଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଅନେଇ ଅନେଇ ସଡନ ତା ପାଖରେ ବ୍ରେକ ମାରିଲି । କୁଆଡେ ଜିବେ ମାଡାମ୍ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁସେ କହିଲା ସତ୍ୟନଗର ଆଡେ ଜାଉଛବୋଧେ ମୋତେ ଟିକେ ସେ ଆଡେ ନେଇ ଚାଲ । ସେ ଓଟୋରେ ବସିବା ପରେ ମୁଁ ଓଟୋ କୁ ନେଇ ସତ୍ୟନଗର ଆଡେ ଚାଲିଲି ।




ଫ୍ରଣ୍ଟ ମୀରରରେ ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ଚଲଉଥାଏ ଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି କଣ କଉଠି ଓହ୍ଲେଇବେ ମାଡାମ୍ । ସେ ଟୀକେ ହସି ଦେଇକହିଲା କଣ ଭାଇନା ଚିହ୍ନି ପାରୁନକି । ସୁନ୍ଦରି ଟୋକି ଟାର ଏକଥା ସୁଣି ମୁଁ ଟିକେବାଉଳି ହୋଇଗଲି । କିଏ ଜାଣି ପାରୁନି ତ। ସେ କହିଲା କଣ ମନେ ନାହିଁ ଆମେ ପୂର୍ବବର୍ଷ ସାଂଗମାନେ ତମ ଓଟୋ ରେ ସବୁ ଦିନ କଲେଜ ଯାଉଥିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ତମ ନାଁ କଣ ? ସେ- ପ୍ରତିମା ପରା । ତା ପରେ ମୋର ତା ବିସୟ ରେ ମନେ ନଥିଲେ ବି ମୁଁ ତା ସହ ଏଆଡୁ ସେଆଦଡୁ ଗପି ଚାଲିଲି । ସେ ଖିଲ ଖିଲ ହସି ଏଠି ରଖିଦିଅ କହି ଓଟୋ ରୁ ସିଧା ଓହ୍ଲେଇ ଚାଲିଲା।

କି ଅଜବ ଝିଅ ମୁଁ ବି ତାକୁ ଆଉ ମାଗିପାରିଲିନି। ତା ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ହଲେଇ ମୋ ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା । ସିଧା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଲେ ବି କଣ ବା କରି ପାରିବି । ଛାଡ ଅନୁକୁଳ ଟା କିଛି ମିଳିଲାନି। ଟିକେ ଆଗକୁ ଗଲା ପରେ ଗୋଟେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରୁ କଟକ ଭଡା ମିଳିଗଲା। ଗୋଟେ ରୋଗି କୁ ନେଇ କଟକ ସିଟୀ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ସେଠୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରି ମୋ ଓଟୋ ଭିଡା ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ ଟାରେ ସରିଲା । ସଂଜ ହେଲେମୋତେ ଆଉ ଇଛା ଲାଗେନି, ମୁଁ ସତ୍ୟନଗର ରୁ ବାହାରି ଆସିଲା ବେଳେ ବାଟରେସେ ଝିଅ ଟା ଦେଖା ହେଲା ଟିକେହସି ଦେଇ ବେଧ ଝିଅ ମୋ ଓଟୋ ରେ ଗୋଡ ମେଲେଇବସି ଗଲା । ପଇସା ତ ଦଉନି ଖାଲି ଟିକେ ଗେହି ବାକୁ ଦିଅନ୍ତାକି।

ସେ ଓଟୋ ରେ ବସି ମୋ ସହ ପୁଣୀ ଗପ ଯମେଇଲା । ମୋତେ ସରି କହି କହିଲା ମୁଁ ତମକୁ ଆଉ ଟଂକା ନଦେଇ ଚାଲିଗଲି ମୋର ଆଉ ଖ୍ୟାଲ ରହିଲାନି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସେଥିରେ କଣ ଅଛି । ତମେ ମାଗେଣାରେ ଗଲେ କଣ ମୁଁ ମନା କରୁଛି? ସେ କହିଲା ନାଇଁ ଯେ, ମୋର ତମ ସହ କଥା ବାର୍ତା ରେ ଆଉ ଖ୍ୟାଲ ନଥିଲା । ତମ ସହ କଥା ହୋଇ ମୁଁ ଅଜି କେତେ ଦୁରରେ ଜାଇ ଓହ୍ଲେଇଲି। ମୁଁ ଚୁପ ରହି ଖାଲି ସୁଣୂ ଥାଏ ।

ସେ ଟିକେ ଅଗକୁ ମାଡି ଆସି ମୋ କାନ ପାଖରେକହିଲା କଣ ଭାଇନା ଚୁପ ରହିଲଏ ଯେ ! ମୁଁ କହିଲି ନାଇ ଆପଣ ଏବେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ମାଡାମ୍ । ସେ - ମୁଁ ଏବେ ଏୟାରଟେଲ ରେ କସ୍ଟମର କେୟାର ରେ ଅଛି । ପୁଣି ଏମିତି ଗପର ଟପର ଭିତରେ ଗଳି ଭତରେ ଗାଡି ପସୁ ପସୁ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ପ୍ରତିମା ମାଡାମ କୁ ନେଇ , ସେ କହିବା ଜାଗାରେ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲି।ଅନ୍ଧାର କୁ ରାସ୍ତାଠିକ ରେ ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା ପ୍ରତିମାମୋତେ ତା ଘର ପାଖକୁ ଟର୍ଚ ନେଇ ଜିବାକୁ କହିଲା ଅମେ ଦୁଂହେ ତା ଘର ପାଖକୁ ଗଲୁ । ପ୍ରତିମା ତା ଘରର ତାଲାଖୋଲିଲା ଆଉଠିକ ସେତିକି ବେଳକୁ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା । ସେ ଭାରି ଖୁସି ହୋଇ ମୋତେ ଭିତର କୁ ଅସିବାକୁ କହିଲା। ମୁଁ ଭିତରକୁ ଜାଇ ତାକୁପଚାରିଲି କଣ ତମେ ଏକା ରହୁଛ ସେ କହିଲା ନାଇଁ ସାଂଗ ମାନେ କେହି ନାହାନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଏବେ ଜାଉଛି । ସେ - କଣ ଟିକେ ବସ ଚା କରି ଆଣିବି । ମୁଁ ତା ବ୍ୟବହାରରେ ଅଡୁଆ ମନେ କରୁଥିଲି ହେଲେ ସେ ମୋତେ ବସେଇ ଦେଇ ସଂଗେ ସଂଗେ ରୋସେଇ ଘରକୁ ପସି ଗଲା । ମୁଁ ଟୀଭି ଦେଖୁ ଦେଖୁମୋଆଖିରେ ଗୋଟେ ବହି ପଡିଲା ତା ବେଡ ରେ ଓଡିଆ କାମସୁତ୍ର ବହି । ମୁଁ ସେ ବହି ଦେଖି ତାକୁଖୋଲୁ ଖୋଲୁ ଖାଲି ଲଂଗଳା ଚିତ୍ର ଆଉ ଗିହା ଗେହି ଛବି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଚା ଆଣି ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେଅଫର କଲା ବେଳେ ମୋ ହାତରେ କାମସୁତ୍ର ବହି ଦେଖି ଖୁଣ୍ଟ ପରି ଛିଡା ହେଲା ।




ମୋ ଦେହର ଗରମ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରିସେ ଝିଅ କୁ ବେଡ ରେ ମାଡି ଧରି ଦୁଧ ଚିପି ବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ - ଛାଡ ଭାଇ ବୋଲି ଚିତ୍କାର କଲା ଆଉ ମୁଁ ଅଟକିଲି ନାହିଁ । ତା ଟପ ରୁ ଦୁଧ କାଢି ଦଳି ଚାଲିଲି । ସେ କିଛିସମୟ ବୋବାଳି ପରେ ଚୁପ ହେଲା । ଆଉ ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କରି କୁଆଁରିଦେହରେ ଗୁଦୁଗୁଦି ଖେଳି ଉଠିଲା । ସବୁ ଝିଅ ତ ପେଲା ଖାଇଲାବେଳେ ଉଁ ...... ଉଁ .. ହୁଅନ୍ତି ଆଉ କିଏ କାନ୍ଦେ । ପ୍ରତିମା ସେହିଭଳି ଆଗ ଅଖିରେ ଲୁହ ଭରି ପରେ ପ୍ରତିପେଲିଲା ବେଳେ ଗୁଦ ଗୁଦି ହେଲା ଭଳି ହସି ହସି ମଜା ନେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଗେହି ଗେହି ରାତି ୮ ଟା ବାଜି ଗଲା । ତା ଲଂଗଳା ଦେହରେଦୁଧ କୁ ଚାଟିଚାଟି କିସ୍ ପରେ କିସ୍ ମାରି ଚାଲିଲି ।

ସେଠୁ ଫେରି ତା ପାଇଁ ରାତିଯାକ ଭାବିଲି ସକାଳୁ ଓଟୋ ନେଇ ପୁଣୀ ଗଲା ବେଳକୁ ସେ ପୁର୍ବ ଭଳି ହାତ ହଲେଇ ମୋ ସହ ଯିବାପାଇଁ ଇସାରା କଲା। ଏବେ ତା ସାଂଗ ମାନେ ଅସିଜାଇଥିଲେ ମୁଁ ତା ସହ ପ୍ରତି ଦିନ ସମୟ ବିତାଏ । ତାକୁ ନେଇପାର୍କ, ସିନେମା ଆଉ କେତେ କଣ ଏବେ ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ।



===== ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି
===== ଭାଉଜ.କମ୍
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


ठोकाठोकीXxx.talugu.calegee.poমা কে চুদলাম টয়লেটে গিয়ে বাংলা চটিমামি জ্বর খেচতে লাগলதேவிடியா குப்பம் தேவிடியா காமக்தைঅসমীয়া যৌন গল্পஅண்ணி காமகதைகள் xossip.comಅಕ್ಕ ತುಲ್ಲಿಗೆநல்ல வேகமா ஒல்லு Sex Video দেখার পর নিজেকে কিভাবে শান্ত রাখা যায়মামাতো বোনের বড় পাছা চুদে মাল ফেলার বাংলা চটিசுகம் கொடுக்காத புருசன்.. வற்புறுத்தி ஓத்த আচ্ছা করে চুদেছিলামচটি গুদে বাড়া ঢোকানোআহ চুদ আহ জোরে পোদ আহmamiyarkuinbamBita kA bhosadasex. ComKanavarin pathavi vuyarvuku manaivi kodutha parisu Tamil Kama kathaikalannan thangai silmisa kamakathaiకాలేజ్ జూనియర్ కాలేజ్ xnxxபிக் பாமிலி ஸ்டோரி கொழுந்தன்গুদটা চোষাতে খুব আরামஊம்ப குடு மாமாappa magal sex rape kathaiతెలుగు అమ్మ సెక్స్ చేస్తున్నా కొడుకు చేతికి అందినदीदी के हिलते बूब्सவாய்ல ஓக்கব্উ এর পাছাtamil sex story akka மூதல் முறைசூத்து ஓட்டைக்குள் ஸ்ஸ்ஸ்ஸ் ஆஆஆ ஆachante mol sexkathaशेजारची रांड बनलेபின் சீட்டில் இருந்து என் ஜட்டிக்குள் கை வைத்தான் புண்டையை தடவினான்উল্টে পাল্টে চুদতে লাগলামகதற கதற ஓத்த கதைKalyani சித்தி மேல் படுத்து பால்Auntysexkathaiakka thangai pundai nakum storiesहवेली में चुद गईపుకూ ఎర్రగా కందిపోయిందిxxx सेक्स मामाच्या मुली अंघोळ करताना कथा मराठीমাং এ বারাഫെറ്റിഷ് ഇത്താത്ത சுகுமாரி xxxஇரயில் பயணங்களில் கிடைத்த சுக அனுபவம்thangai mathavidai kamakathaiநசீமா புண்டைKalyani சித்தி மேல் படுத்து பால்चुद चुदते सामुहिक कथाAta poriyalor kamuk kahiniमला आईने रांड बनवलेஅக்கா குரூப் காமக்கதைகள்ভাবিকে Xxx দেখে চুদার গল্পசெக்ஸா பேசும் ஆண்டிகள்മകളുടെ കക്ഷംതീട്ട കുണ്ടൻशादी में आए मेहमान से चुदाई करवाईकोमल आंटीची हिंदी सेकशी कथा MAA khatr Bhai a iantarvasnaमराठी सेक्स कहाणी बायकोला दोघांनी मिळून केलेಹಳ್ಳಿ ಸೆಕ್ಸ್ ಸ್ಟೋರೀಸ್চটি বৌয়ের পাছায় ধোনசௌந்திரத்தின் மூத்திரத்தை குடித்தேன்চুদে বাচ্চা বাধিয়ে দিলামtelugu maridi meedha mooju padda vadina sex kathaluबीवी की कूट सोस्सिपिஅடங்காத காளையை அடக்கிய மாமியார் காமக்கதைகள்புடவை கட்டும் மகன் சுன்னி அம்மா காமம்മെല്ലെ കൈ hot storyআন্টির গাড় মারার গল্পindian sex stories- mummy ko fufa ji ne chodamavayya rommu paalu telugu sex storiesಅಂಟೀ sexদুধ দেখানো যৌন গল্পஆசையில் புரட்டி ஓத்தேன்