Car ত হঠাতে চুদিলোঁ - তপত বীৰ্যৰ ঢল

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
533
Points
113
Age
37
//in.tssensor.ru Car ত হঠাতে চুদিলোঁ - তপত বীৰ্যৰ ঢল

এইটো মোৰ জীৱনৰ সত্য ঘটনা। এদিন মই গধূলি মোৰ কাৰখন লৈ গুৱাহাটীলৈ গৈ আছিলোঁ। বাইহাটা চাৰিআলি পাওঁতে
আন্ধাৰ নামি আহিছিল। তাতে ৰৈ মই চাহ পানী খালোঁ। ৰাস্তাৰ কাষত অজস্ৰ লোক ৰৈ আছিল, গাড়ী অহা নাছিল। মই
কাৰ খন অলপ আগত ৰখাই খোজ কাঢ়ি মানুহ বিলাকৰ কাষ পালোঁগৈ, কিজানিবা কোনোবা চিনাকি মানুহ আছে তাত।

অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত।
(hokolu asomiya sex golpo এক্সকামিনি দত কম ত prokah kora hoi)

Adv.

**()

*****************----*********************

চিনাকি কাকো নাপালোঁ যদিও এজনী কম বয়সীয়া (25 বছৰমান বয়সৰ) মহিলা দেখিলোঁ, কোলাত কেঁচুৱা লৈ আছিল।
মই তেওঁক সুধিলোঁ, ক'ত যাব বুলি। তেওঁ ক'লে গুৱাহাটী যাব আৰু তেওঁ হেনো অকলে আছে। মই তেওঁক মোৰ লগত
যাবলৈ মাতি আনিলোঁ। তেওঁৰ বেগটো পিছৰ চিটত দি তেওঁক আগত মোৰ কাষৰ ছিট টোত বহিব দিলোঁ।

তেতিয়া গৰম দিন, সেয়ে মই AC চলাই লাহে লাহে গৈ আছিলোঁ। তেওঁক সুধি গম পালোঁ, তেওঁৰ গিৰিয়েক লখৰাত থাকে।
মহিলা গৰাকী বড়ো আছিল। নাম ৰীমা। কেঁচুৱাটো ছমাহ হৈছে মাত্ৰ, ছোৱালী। তেওঁক মাকৰ ঘৰতে এৰি ইয়াত আহি
আকৌ এখন সংসাৰ পাতিছিল। গৈ থাকোঁতে বাটত বাৰে বাৰে গিৰিয়েকৰ ফোন আহিছিল ৰীমাৰ মোবাইলত। প্ৰতিবাৰেই
সিহঁত দুটাৰ ভীষণ তৰ্কাতৰ্কি হৈছিল। মই কেঁচুৱাটিৰ লগত মাজে মাজে ধেমালি কৰি আছিলোঁ।

তেওঁকো সকলো কথা সুধি গৈছিলোঁ। মোক সকলো কৈ উঠি তেওঁ কান্দিছিল। মই তেওঁক সান্তনা দিবলৈ তেওঁৰ সোঁহাতখন
মোৰ বাওঁ হাতৰ মাজত লৈ মোহাৰি আছিলোঁ। এনেতে আকৌ তেওঁৰ ফোন অহাত মই গাড়ী ৰখাই দিছিলোঁ। ফোনত
গিৰিয়েকৰ লগত ভীষণ তৰ্কাতৰ্কি লাগিছিল আৰু তেওঁ কান্দিছিল। মই গাড়ী ৰখাই তেওঁৰ মূৰত হাত বুলাই বুলাই সান্তনা
দি আছিলোঁ।

শেষত তেওঁক সুধিছিলোঁ, "তুমি মোক বেয়া পাইছা হয়নে? মই যে তোমাৰ হাতত ধৰিছোঁ, মূৰত হাত বুলাইছোঁ, তাৰ বাবে"
তেওঁ পোৱা নাই বুলি কৈছিল যদিও মই মনা নাছিলোঁ।
শেষত তেওঁ কৈছিল, "কি প্ৰমাণ লাগে?"
"তুমি যদি সঁচাই বেয়া পোৱা নাই, তেন্তে মোক এটা চুমা দিয়া". কথাষাৰ কৈ মই নিজে ভয় খাই গৈছিলোঁ, কি কৈ
পেলালোঁ বুলি। ()

কিন্তু মোক আচৰিত কৰি তেওঁ তপকৈ মোৰ গালত চুমা খাই দিছিল। মই লগে লগে তেওঁক সাৱতি ধৰি চুমাৰে উপচাই দিলোঁ।
মোৰ হাত এখন তেওঁৰ ব্লাউজৰ ভিতৰত সুমুৱাই কোমল মজলীয়া আকাৰৰ পিয়াহ দুটি মোহাৰিব ধৰিলোঁ। এটা এটাকৈ পিয়াহ
দুটি উলিয়াই নিপল দুটা চুপি দিলোঁ। মিঠা মিঠা গাখীৰ অকণমান মোৰ জিভাত লাগিল। কেঁচুৱাটিলৈ বেয়া লাগি মই বেছিকৈ
নুচুপিলোঁ। ()

মই ইমান লাহে লাহে গাড়ী চলাইছিলোঁ যে জালুকবাৰীয়ে পোৱা নাছিলোঁ, দুঘণ্টা মান হৈ গৈছিল। তাৰ পৰা মই আকৌ গাড়ী
ষ্টাৰ্ট দি গৈ একেবাৰে জালুকবাৰী পাৰ হৈ খানাপাৰা অভিমুখে হাইৱেৰে কিছু দূৰ গৈ এঠাইত ৰখালোঁ। তেতিয়া হয়তো লোডশ্বেডিং
হৈছিল। ঠাইকণ আন্ধাৰ আছিল কিছু। ৰাস্তাৰ বাওঁফালে মানুহ দুনুহ বেছি নাছিল। মাথোঁ গাড়ী বিলাক পাৰ হৈ গৈ আছিল তীব্ৰ
বেগত। ()

মই গাড়ী ৰখাই আকৌ ৰীমাক সাৱটি অজস্ৰ চুমাৰে তেওঁৰ গাল মুখ ডিঙি বুকু উপচাই দিলোঁ। পিয়াহ দুটা মোহাৰি আছিলোঁ
মোৰ সোঁহাতেৰে। তেওঁৰ উশাহবোৰ ঘন হৈ আহিছিল। মই গাড়ীৰ ছিটটো পিছফাললৈ সম্পূৰ্ণ পেলাই দিলোঁ। টোপনি আহি থকা
কেঁচুৱাটি তেওঁৰ বুকুলৈ উজাই লব দিলোঁ। তেওঁ হালধীয়া ৰঙৰ শাৰী এখন পিন্ধি আছিল। মই তেওঁৰ শাৰী আৰু পেটিকোট উজাই
আনি পেন্টিৰ ওপৰতে হাত বোলাব ধৰিলোঁ। ()

তেওঁৰ পেন্টিটো কাম ৰসেৰে তিতি গৈছিল। মই বেছি দেৰি নকৰি তেওঁৰ পেন্টিটো খুলি দিলোঁ আৰু তেওঁৰ নোমাল যোনীখনত
এটা চুমা দিলোঁ। তেওঁ মোৰ চুলিত খামুচি ধৰিলে। মই ততাতৈয়াকৈ তেওঁৰ যোনিখন কিছু সময় চেলেকি দিলোঁ। যোনীৰ পাহি
দুটা চুপি দিলোঁ। জিভা সুমুৱাই চেলেকি যোনীৰ ৰসবোৰ খাই পেলালোঁ। তাৰ পিছত মই গীয়েৰ লিভাৰ ডাল পাৰ হৈ তেওঁৰ
সমুখত হাউলি বহি তেওঁক সাৱটি ধৰিলোঁ। আৰু মোৰ লংপেন্টৰ বেল্ট আৰু চেইন খুলি লংপেন্টটো তললৈ নমাই দিলোঁ।

মোৰ টান আৰু থিয় হৈ থকা লিংগটো তেওঁৰ যোনিমুখত লগাই হেঁচি দিলোঁ। ৰীমাৰ মুখেৰে সৰু চিৎকাৰ এটা বাহিৰ হৈ আহিল।
মই তেওঁৰ ভৰি দুখন মেলি লৈ মোৰ লিংগটো তেওঁৰ যোনিৰ ভিতৰত উলিওৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলোঁ। গাড়ীখন যথেষ্ট দুলিব
ধৰিলে। মোৰ ভয় ও লাগিছিল, কোনোবা আহি ধৰিব বুলি। তথাপি মই যিমান পাৰি সিমান সুখ লোৱাৰ চেষ্টা কৰিছিলোঁ। তেওঁ
মোক কেঁচুৱাটিৰ বাবে সাৱটি ধৰিব পৰা নাছিল যদিও মোৰ গালে মুখে আৰু বুকুত হাত বুলাই আছিল।

শেষত খুব জোৰে জোৰে কেইটামান খুন্দা মাৰি মই থৰ হৈ পৰিছিলোঁ। তেওঁ মোৰ গালত জোৰেৰে খামুচি ধৰিছিল। তেওঁৰ নখ
সুমাই মোৰ গালখনৰ পৰা তেজ বিৰিঙিছিল। মোৰ লিংগৰ পৰা তপত বীৰ্যৰ ঢল বৈ তেওঁৰ গৰ্ভ উপচাই পেলাইছিল। তিনিমিনিটমান
সময় আমি তেনেকৈ ৰৈ গৈছিলোঁ। তাৰ পিছত হঠাৎ সম্বিত ঘূৰি আহিছিল। মোৰ বহুত ভয় লাগিছিল।

মই লৰালৰিকৈ মোৰ ছিটত আহি কাপোৰ কানি ঠিক নকৰাকৈয়ে গাড়ী ষ্টাৰ্ট দি তীব্ৰ বেগেৰে আহি লখৰাৰ পৰা অলপ আঁতৰত
ৰাখিছিলোঁ। তাতে তেওঁ কেঁচুৱাটি মোক দি নিজৰ কাপোৰ কানি ঠিক কৰি লৈছিল। মইও নিজৰ কাপোৰ সংযত কৰি লৈছিলো।
তেওঁলৈ মোৰ যথেষ্ট মৰম উপজিছিল সেইখিনি সময়তে। তাৰ পিছত তেওঁক সাৱটি লৈ অলফুলিয়া মৰমত চুমা দিছিলোঁ কেবাটাও।

Car ত হঠাতে চুদিলোঁ - তপত বীৰ্যৰ ঢল

তাৰ পিছত তেওঁক লখৰাত নমাই দিছিলোঁ। গিৰিয়েক ৰৈ আছিল অলপ দূৰত। তেওঁ গৈ গিৰিয়েকৰ কাষ পোৱাৰ পিছত মই গুচি
গৈছিলোঁ। তেওঁ বাৰে বাৰে উভতি চাইছিল মোৰ ফালে। মোৰ বুকুখন কিবা পোৱাৰ আনন্দতকৈ কিবা হেৰুৱাৰ বেদনাৰে বেছি গধুৰ
হৈ পৰিছিল।

(Visited 1 times, 967 visits today)
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 3)

Similar threads


Online porn video at mobile phone


தங்கையின் பிறந்த நாள் காம கதைகள்அம்மாவின் பாவாடை நாடாவை உருவிमाझी गांड पुच्ची झवमेरि गानद कि से चुदाईবোনকে আপুর বাড়িতে চোদাপাছায় ধোন ঢুকিয়ে দিতেই সে কি চিৎকারtamil kamakathai Annan venam plz thangaiXxx desi sex video oriya vllege pornবড়দিকে চুদছেপোদের ফুটো পাছার ফুটোವೀರ್ಯ ದಾನassamese sex story koti mrileমাকে চিত করে চুদলামবটকা মেয়ের XXXবিবাহিত মহিলাদের অবৈধ যৌন চটিமூத்திரத்தை குடிடா பொட்ட Tamil sexBhavala dud pajl sex video maratiसेक्सी आंटी की चुतSEX.XXX.அண்ணிக்கு.மார்பகம்.ரசிக்கಅಮ್ಮನ ಕಾಚದೊಳಗೆஉங்க முன்னாடியே என்ன சூத்தடிபுண்டையில் நாப்கின்Pondati gangbang rape kama kathigalशेजारच्या वहिनीची पुच्चीमामिनेदुदपापादबानेഇത്തയുടെ തടിച്ച കുണ്ടിबूढे की मस्त कहानीआईला पचा पचा ठोकलेakkavUdan Oru Kulam sex video Tamilমেয়েদের কনডম দিয়ে চুদলে আর কোনো দিন বাচ্চা হবেন না.അദ്ധ്യായം kambikathakalक्ष्क्ष्क्ष.मराठी .पयल.दिवस.लग्नचமுஸ்லீம் அம்மாவின் ஜட்டியில் கஞ்சி வாடைathai mamakal kama kathaiAunty veet shevu videoপাওনাদার চোদার গল্পBangla swapping choti storyஅண்ணி கேரட் காமக்கதைபுன்டை தேன்लङकी मुठ मारने पर क्य छोङते हैmastifilm phir se m videosभावाचा लंड माझ्या पुची aideoমামার সামনে মা চোদাஅக்காவுடன் ஆய் போனேன்जिस्म की जरूरतചേച്ചി തൂറുന്നത്didi ke jhaantey saaf kibhomihar bahan ki chudai full storyஒளிந்து கொண்டு பார்த்தேன் ஓத்துമമ്മിയും മോനും pdf കമ്പികഥxossip அம்மா மகன் மகள் குடும்ப காம கதைகள்ইস আহ বাবাগো বাংলা চটি হিন্দু বিধবাঅসমীয়া চুদন খোৱাৰ অভিজ্ঞতাৰ কাহিনীচোদোন খেয়ে মাল খেতেই হবেবড় দিদিকে ঘুমের মাঝে চুদাচুদি করলামஐய்யர் மனைவி காமகதைகள்నా మొట్ట మొదటి పూకు ఇదేজোর করে পাছা মারলামwww.দুধে ফোটা চটিపూకుల మొడ్దআমার বন্ধু আমার বউ কে জোর করে চুদলো আমি লুকিয়ে দেখলাম বাংলা সেক্সি চটি গল্পচটি আপুগুদ ভরে গেলsivarai swathi otha kathai 9 tamilఅమ్మ జయ అక్క పార్వతి సెక్స్ కథలుపెళ్లి వాడికి దెంగుడు నాకుপারাতো কাকিরে চোদলাম গলপTamil sex store nude ஆண்டி புண்டை தீকাকিমা আদর নরম দুধ মাই চুমু নাভিbahan ko choda khuli chat par rajai meeuropeanglamourgirls forumখোকা চোদগুদে হাত বুলাতে বুলাতে জল খসিয়ে দিলো ஆன் குறி சுண்ணிமேல்চুষতে চুষতে ঢোকাকনডম নিয়ে স্বামী স্ত্রীর দুষ্টুমির গল্পরসালো গুদুর গল্পಅತ್ತಿಗೆ ಜೊತೆ sex ಕನ್ನಡ ಕಥೆবোনকে চুততে চুততে তার জরায়ুতে মাল ঢেলে দিলামஅத்தையின் இரு அக்குள்களையும்