University Suwalir মঙহাল তপিনা :: Assamese Sunny Leone 2017

007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,481
Reaction score
538
Points
113
Age
37
//in.tssensor.ru ইউনিভার্চিটিত মামাৰ লৰাজন থাকে বাবে প্ৰায়ে যাও ৷ দুই এবাৰ লাইন মাৰাৰ সুবিধাও পাইছো ৷ যোৱা শনিবাৰেও মই ইউনিভার্চিটিৰ কাষত থকা দোকানখনত পেপছি এটা খাই আছো ৷ () হালধীয়া মেখেলা চাদৰ পিন্ধা এজনি ছোৱালীও তাতে মেৰিন্দা খাই আছে ৷ এনেয়ে চকুৰে হাই কলো ৷ তাইও হাহি দিলে অলপ ৷ ধুনীয়া তাই ওখ অলপ শকত ৷ বুকুখন ভৰা ৷ খাই উঠি দুয়ো আহি বাছ ৰখি থাকিলো ৷ মই সাহস কৰি দুই এটা কথা আৰম্ভ কৰিলো ৷ ছোৱালীজনী গাওঁৰ যেন লাগিল ৷ ত এম এ কৰি আছে ৷ শনি আৰু ৰবিবাৰে ক্লাছ কৰে নলবাৰিৰ ফালৰ পৰা আহে ৷ নামটো বনশ্রী ৷ আজিও ক্লাছত আহিছিল কিন্তু কিবা কাৰণত ক্লাছ নহ'ল ৷ এনেয়ে অহা গ'ল ইমান দুৰৰ পৰা ৷ মই কলো ময়ো যি কামত আহিছিলো কামটো নহ'ল ৷ ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছা যেতিয়া ব'লা দুয়ো অলপ ফুৰি আহো ৷ প্ৰথমতে তাই ইতঃস্থতঃ কৰিলে ৷ মই তাইতকৈ বয়সত অলপ সৰু যেন পাই মোৰ লগত ফুৰিব যাব ৰেডি হ'ল ৷ দুয়ো খানাপাৰা অভিমুখি এচি বাছত উঠিলো ৷ কথা বতৰাত দুয়ো বন্ধু হৈ পৰিলো ৷ খানাপাৰাত নামি দুয়ো এতিয়া কি কৰো ৷() মই কলো ইমান দুৰলৈ আহিছো যেতিয়া ব'লা ভালকৈ এসাজ খাই যাও সোনাপুৰৰ ধাবাত ৷ তাই মান্তি হ'ল ৷ এখন অটো লৈ সোনাপুৰ পালো ৷ অটো বিছাৰিব যাওতে মই ফার্মাচিৰ পৰা viagra টেবলেটৰ পেকেট এটাও ল'লো ৷ লগত মাজা দুটা ৷ এটাত দুটা টেবলেট ভৰাই দিলো স্ট্ৰ দাল ভৰোৱাৰ আগতে ৷ অটোত দুয়ো মাজা খাই খাই আহি ধাবা পালো ৷ এটা আচুটিয়া কেবিন লৈ টন্দুৰি চিকেন অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাইৰ বাবে কল্ড ড্ৰিংক এটা আৰু তাইৰ পাৰমিছন লৈ মোৰ বাবে এটা বিয়েৰ অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাই ক'লে এটাহে খাবা কিন্তু ৷ দুয়ো ওচৰা ওচৰিকৈ বহিছিলো ৷ ইতিমধ্যে ()viagra ৰ এফেক্ট হেছিল চাগৈ ৷ তাইৰ খুব গৰম লাগিছিল ৷ ঘামিছিল ৷ মইও সুবিধা বুজি মোৰ ৰুমালখনেদি তাইৰ বাহু আৰু দিঙিৰ ঘামবোৰ মচি দিলো ৷ বুকুৰ ঘামখিনিও মচিব খোজোতে মোৰ পৰা ৰূমালখন টান মাৰি নি নিজে মচিলে ৷ ৰুমালখন পুৰা ব্লাউজৰ ভিতৰলৈ নি মচিলে ৷ ৰুমালখন তাই নেদেখাকৈ শুঙিলো ৷ আহ ঘাম আৰু চেন্টৰ কি অপুর্ব গোন্ধ ৷ দুয়ো বিৰিয়ানি খালো ৷ এবাৰ মই ওলাই আহি ৱেটাৰটোক ৰূম পাই নেকি সুধিলো ৷ সি কলে ঘন্টা হিচাবত লৱ পাৰি ৷ মই এচি ৰূম এটা তিনি ঘন্টাৰ বাবে বুক কৰিলো ৷ আকৌ তাইৰ কাষত আহি কথা পাতি পাতি খাব ল'লো ৷ টেবলেতৰ এফেক্ট পুৰা হৈছিল ৷ কাৰণ মাজে মাজে তাই মুখৰ একেবাৰে কাষত আহি কথা পাতিলেও তাই মুখখন অতৰাই নিয়া নাছিল ৷() তাইৰ গৰম গৰম উশাহ মোৰ মুখত লাগিছিল ৷ তাইৰ মুখৰ উশাহে মোৰ বাৰি ঠিয় কৰাই দিছিল ৷ কথা পাতোতে বা ধেমালি কৰোতে তাইৰ স্তন দুটাত হেচি দিছিলো ৷ তাই বাধা নিদিলে ৷ চাঞ্চ পাই তাইৰ পেটটো এবাৰ চুই দিলো ৷ মাখন যেন কোমল পেট ৷ এইবাৰ তাইক কলো ইয়াতে ইমান গৰম এচি ৰূম এটাত অলপ ৰেষ্ট ল'বা নেকি ? তাই পটকৈ ৰাজি হ'ল ৷ খুৱ গৰম লাগিছিল তাইৰ এনেয়ে শকত ছোৱালী তাতে ছেক্সৰ টেবলেট খাইছে আৰু মাংসও খাইছে ৷ দুয়ো ধাবাৰ এচি ৰূমত সোমালো ৷ ()দর্জাখন লক কৰি দুয়ো বিছনাত বহিলো ৷ লাজটো ভাঙিবৰ বাবে গৰম লাগিছে বুলি কৈ মই মোৰ চার্টতো খুলি দিলো ৷ তাই বাথৰূম গল মুখহাত ধুই আহিল ৷ তাইৰ কাষলতি তলটো ঘামত ভিজি গৈছিল ৷ মই মোৰ ৰুমালখনেৰে মচি দিলো ৷ এইবাৰ তাই একো নক'লে ৷ টেবলেতে কাম দি আছে পুৰা ৷ তাইৰ কাষলতি তল দুটা মচি মচি স্তন দুটা আলফুলে মোহাৰি দিলো ৷ ()চক খাআ উঠিল তাই ৷ মই তাইৰ মুখৰ ওচৰত মোৰ মুখখন নি ওঠযুৰিত মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো ৷ গৰম হৈ আছিল পুৰা মোৰ সাবতি ধৰিলে ৷ প্ৰায় দহমিনিটমান তাইৰ ওঠযুৰি চুহিলো ৷ তাই উশাহ আৰু ঘন হব ধৰিছিল ৷ চুমা খাই খাই কোমল পিঠিখন আলফুলে মালিচ কৰি থাকিলো ৷ বিৰাত তপিনাখনতো মোহাৰিলো ৷ তাইৰ চকুৰ সন্মুখতে মই মোৰ গেণ্জি পেন্ট আৰু জাঙিয়া খুলি দিলো ৷ তাই পাগলৰ দৰে হৈ গ'ল ৷ নিজৰ এখন হাতেদি উৰুৰ মাজৰ ঠাইডোখৰ হেচি ধৰিলে ৷ মই অলপো দেৰি নকৰি আঠুকাৰি লৈ তাইৰ হাতখন গুচাই মেখেলা আৰু পেটিকোটতো() দাঙি দিলো যিমান পাৰি ৷ নীলা ৰঙৰ ফুল ফুলা পেন্টি এটা পিন্ধি আছিল ৷ মোৰো বিয়েৰৰ নিচা লাগিব ধৰিছিল ৷ পেন্টিটোৰ ওপৰতে মুখখন হেচি ধৰিলো ৷ পেচাবৰ গন্ধ পালো তথাপি চেলেকি দিলো ৷ তাই নিজে চাদৰখন অতৰাই থলে ৷ মই মেখেলাৰ গাঠিটো আৰু পেটিকোতৰ ৰচিদাল খুলি দুইটা ()গাৰ পৰা গুচাই দিলো ৷ ব্লাউজ আৰু ব্ৰাটোও খুলি বিচনাত থলো ৷ ধকধকিয়া বগা দেহা ৷ কাপোৰৰ ওপৰত দেখাতকৈ অলপ শকত ৷ পিহাকেতা ডাঙৰ যদিও ওলমি পৰা নাই ৷ নিপল দুটা সৰু কলা ৰঙৰ ৷ পেতটো অলপ ওলমিচে যোনিখন ফুলা ৷ তপিনা দুটা প্ৰকান্ড ৷ পোকৰৰ ফুটাতো ভিতৰ সোমোৱা ৷ বুছত কলা কলা ঘন বাল ৷ আগপাছ নাভাবি বিছনাত বগৰাই ল'লো ৷ চিধাকৈ শুৱাই দি ভৰিদুখন মেলি মোৰ লকলকাই থকা বাৰি দাল তাইৰ বুছত লগাই হেছি ধৰিলো ৷ পাৰেমানে ভৰিদুখন তাই মেলি ধৰিলে ৷() গোটেইটো সোমাই গ'ল তাইৰ থলথলীয়া বুছৰ ফুটাত ৷ তাই তলৰ পৰা তপিনাখন দাঙি দিব ধৰিলে ৷ নিজৰ পিহাদুটা নিজে টিপি টিপি তপিনা দাং খুৱাই থাকিল ৷ এই শৃংগাৰ মই সহ্য কৰিব নোৱাৰিলো ৷ মোৰ বাৰিয়ে তাইৰ ভিতৰতে পানী ওলালে ৷ পাছমিনিট মান দুয়ো নিঠৰ হৈ থাকিলো ৷ তাইৰ হোৱা নাছিল বাবে মোক তাইৰ ওপৰৰ পৰা বগৰাই দি ()মোৰ পেটত বহি লৈ বাৰি দাল মুখত সোমাই ললে ৷ চক চককৈ চুহি চুহি মোৰ উঠাই দিলে ৷ মোৰ লিংগ চুহি থাকোতে তাইৰ পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত নাচি আচিল ৷ আগপিছ নাভাবি পোকৰৰ ফুটাতে মুখখন ভৰাই দিলো ৷ চেলেকি চেলেকি থু লগাই দিলো তাইৰ তামবৰনীয়া গুহ্যদাৰটো ৷ তাই খুব আমেজ পাইছিল কাৰণ বাবে বাবে তপিনাখন দাঙি দিছিল ৷ এইবাৰ তাইক আঠুকঢ়াই লৈ পিছফালৰ পৰা কুকুৰচোদা দিব ধৰিলো ৷ আমেজত তাই আআহ উউহ উহহহ উউফফফ আআহহহ আদি চিঞৰি আছিল ৷ ছোৱালীজনী শকত বাবে তপিনাখন প্ৰকান্ড আছিল ৷ পুৰা আধাঘন্টা ()মান কুকুৰ চোদন দিলো ৷ এবিৰ তাই মোৰ ওপৰত উঠি চুদিব ধৰিলে ৷ আকৌ বিছনাত পেলাই তাইৰ ওপৰত উঠি বুছখনত মোৰ বাৰি ভৰাই পেলিব ধৰিলো ৷ বুছৰ পৰা শব্দ ওলাব ধৰিছিল ৷ তাইৰ বুছৰ নোমবোৰ আমাৰ ফেদা লাগি বগা পৰি গৈছিল ৷ তিনিঘন্টাত তিনিবাৰ চুদিলো ৷() পোকৰ মাৰিব খুজিছিলো নিদিলে ৷ চেষ্টা কৰিছিলো কিন্তু নোসোমাই ৷ তাইৰ পোকৰৰ ফুটাতো অলপ ভিতৰ সোমোৱা ৷ মঙহাল তপিনা বাবেও তেনে হব পাৰে ৷ আকৌ লগ পোৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দি তাইক জালুকবাৰিত অটো এখনেৰে থৈ আহিলো ৷ stories 2 fb r pora copy kora .. jodi kunuba real writter tolot comment box t contect kore moi stories 2 taur namot publish kori dim ..

(Visited 2,263 times, 317 visits today)
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)

Similar threads


Online porn video at mobile phone


அத்தை சூத்துல குஞ்சுமகன் அம்மாவை தூக்கத்தில் இருக்கா என நினைத்து ஓத்தேன்.चूत मैडम कीममममफफफफআমাকে চুদতে চুদতে চুমা খেতে লাগলമലയാളം സ്റ്റുഡന്റ് pusy fuck xAndhra saal ki ladki se chudai Karke Khoon nikalna seal TodnaManaivi kootti kodukkum kamakathaikalपप्पाचा लंडமாமியார்?பால்आईची गांड पचा पचा ठोकलीमाझी योनी चाट नादीदी की गांड के छेद को मेरा मोटा लण्ड खोले जा रहा थाপরকিয়া চটা কাহিনীakka thambhi kamakathaigal பள்ளி விடுமுறைakka vai okum mmsरंग लावताना झवलीಮೊದಲ ರಾತ್ರಿ ಆಟದ ಮಜಾ ಕಥೆVanamadikkan sexsফেমডম চটিசுமதி புன்டை கூதி அரிப்புநிக்ரோ காமகதைमि रंडि बनलेtamilkamakathai ammavai aasai the ra okkum maganমেয়ের কখন সেক অটেdactarny xxx storryआंटीची गांड मारलीmera solah shringar sari rat chudai story hindiமகனுடன் மழையில் ஓலுதமிழ் காம வெறி கதைகள்বড় দিদিকে ঘুমের মাঝে চুদাচুদি করলামஇடையழகி சங்கீதா மேடம் காமகதைতোর দুধ এত বড় কেন?চটি গল্পஅம்மாவும்.மகனும்.சமயலறை.செக்ஸ்দুলাভাইয়ের সম্মতিতে দিদিকে চুদলামமுலை சப்பும் fill video Bost hb tamil கணவன் காம இன்செஸ்ட்అమ్మ కొడుకు రంకు మొగుడుமாடலிங் செக்ஸ்கதைகள்காமலீலைভার্জিন পোদব্ল্যাকমেইল করে পাছা চোদা বাংলা চটিbhai ne rat ko gand mardi ronebondu ma ka dak mon cil xxx videoমাকে চুদতে দেখলাম লুকিয়েPappu Ani Aai javajavi sex storieskanada sex storiamma telugu sex commix episodesമൊഞ്ചത്തി ഉമ്മ sex storiesயாரென்றே தெரியாமல் ஓத்தேன்கள்ள ஓல் கதை சீக்கிரம் முடி டா பயமா இருக்குதமிழ் பெண் தீபாவின் காமக்கதைகள்बेटी की गदरायी जाँघेंmaa k chudiluচটি গল্পஅக்காவைக் கெடுத்த தம்பி செக்ஸ் கதைகள்www.chudichuday.comताई चि पुच्ची फाडलीhttps://brand-krujki.ru/threads/ata-poriyalor-kamuk-kahani-part-1.218615/বোন নেংটা হয়ে ভাইয়ের কাছে চোদাতে গেলমুত খাবি মাগিBhaaryade amma malayalam sexstoriபாட்டியின் முலையை பிடித்து பிசைந்து கொண்டேநல்லா ஓப்பியா sex videosताईची गाढ मारली sex मराठी कथाबुर चोदा कंचन काஅம்மா வயகரா மாத்திரை சாப்பிட்டு காம கதைmaa mera nuni maslne lagiছোট মাং চুদা চটিरियाशमा चुदाईChithi Kala virichi otha kathaiপাশের রুমে চুদাচুদি চলছে তুমুলইচ্ছা করে ম্যডামের পাছায় হাত দিলামkamsin kaliyo ki chudai hindi mமனைவி புண்டைகுள் சுன்னி வைத்து கதைகள்তোর দুধ এত বড় কেন?চটি গল্পநாகா பழிக்கு பழி காமकालची मराठी सेक्स कथाগুদ দেখালো আমাকেAssamese sex story jibonor maak r bushউনি যেভাবে চুদে দিলেন আমায় sx storyಅಕ್ಕನ ಕಾಮ ಪೂಜೆ ಕಥೆঅনেক দুধ খায়ার চটি